Wpis z mikrobloga

Autentycznie jest mi trochę żal Bosaka xD jako jedyny wydawał się w miarę ogarnięty, zawsze przygotowany merytorycznie, dobrze wypadał w mediach, starał się prowadzić poważną kampanię
a obok pijany Memcen nawalający do Petru tekstami z "Chłopaki nie płaczą", już o tej słynnej debacie nie wspomnę. Tik toczki, heheszki, memy
Braun i Korwin ze swoimi szurskimi wypowiedziami o rozstrzeliwaniu ministrów xD

nie dziwię się ludziom, którzy - mimo całej sympatii do Bosaka - nie chcieli głosować na jego partię ze względu na tamto szemrane towarzystwo

#wybory #konfederacja #polityka
Horkheimer - Autentycznie jest mi trochę żal Bosaka xD jako jedyny wydawał się w miar...

źródło: 000HTA4HKSDEWCYX-C116-F4

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Horkheimer: a mi go nie szkoda, niech idzie do normalnej roboty, a nie całe życie w polityce, a to jako przydupas Giertycha czy Winnickiego, a to poseł, zaraz będzie znowu w jakimś organie narodowym.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Moim zdaniem konfa popełniła zasadniczy błąd w kampanii przyjmując strategię i idącą za tym narrację o wywróceniu stolika, nie odczytała w porę, że główną emocją będzie jednak ta odwołująca się do odsunięcia pis od władzy. Czy realne było przyjęcie innej strategii i pozostanie wiarygodnym dla swoich wyborców jest oczywiście bardzo dyskusyjne. Oczywistym błędem było też tak mocne skupianie się na najmłodszych wyborcach. Po prostu demografii się nie oszuka i pomijając
  • Odpowiedz
@Horkheimer: osobiście głosowałem na konfederację, przynajmniej nie będą dokładać cegiełek do niszczenia tego Państwa. Zobaczymy za rok jaka będzie sytuacja. Czy na wykopie będzie panowała taka radość jak dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już tu wiele przeżyłem, dlatego sceptycznie podchodzę do całej sytuacji.
  • Odpowiedz