Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #pracbaza (współpracownicy w wieku podobnym do mojego 40-50lat) wielka euforia z wyników #wybory jakbyśmy co najmniej dostali 10% podwyżki. Też głosowałem za opozycją i cieszę się, że PiS nie będzie rządził kolejnej kadencji ale do euforii mi daleko. Przecież PO już rządziło i z jakiegoś powodu #!$%@?. Ludzie zdają się mieć słabą pamięć.
No cóż, oby to oni mięli rację.
#osiwadczeniezdupy
  • 4
@miss-durniu: #!$%@? bo nie brali pod uwagę tego że prawie 40% narodu to półdebile i będą głosować za 500zł miesięcznie które wyciągają sobie z jednej kieszeni i wkladają do drugiej.

KO musi teraz stworzyć dywizje od własnie niewyedukowanych, tych z podstawowym i zawodowym wykształceniem bo to oni w większości głosuja na PiS i coś im tam obiecywać czy jakoś ich tam kupować workiem kartofli, nie wiem..
KO musi teraz stworzyć dywizje od własnie niewyedukowanych, tych z podstawowym i zawodowym wykształceniem bo to oni w większości głosuja na PiS i coś im tam obiecywać czy jakoś ich tam kupować workiem kartofli, nie wiem..


@Varin: no i właśnie to mnie martwi, że tego socialu już się nie zatrzyma jak chce się myśleć o kolejnej kadencji. W to, że TVP wróci do stanu sprzed 8 lat też nie wierzę.
PiS
40% narodu to półdebile i będą głosować za 500zł miesięcznie które wyciągają sobie z jednej kieszeni i wkladają do drugiej.


@Varin: Czyli jak zlikwidujemy 500+ to pracownikom zostanie 500 zł więcej, tak? No bo jeżeli tych podatkow o te 500 zl nie zmniejszą to w sumie nie oni wychodza na debila...