Wpis z mikrobloga

@krdk

#!$%@? była ostatnie 8 lat. Wcześniej bylo spokojnie.


Czyli masz max 20 lat xD

Przypomnę że PO przegrali z PiS bo ludzie mieli już dość kłamstw i afer a dziś po 8 latach znów młodzi w większości zagłosowali na nich xD
@testovirondepot

Mimo wszystko bycie komunistą głosującym na lewicę to mniejsza głupota bo oni jeszcze nie rządzili. Może ktoś lubi jak mu się odbiera prawa obywatelskie.

Jednak głosowanie 3 raz na PO po tym jak już dwa razy dali dupy i doprowadzili do stanu gdzie PiS był sensowną alternatywą to turbo debilizm xD
@Sprus: ja to nwm, średnia wieku ludzi tutaj to chyba poniżej 20 lat skoro nie pamiętają śmieciowych umów i pracy za 6 zł na godzinę xD sam jestem młody, poniżej 25 r życia ale pamietam tą wszechobecna #!$%@?.
Szczerze teraz ludzie częściej wyjeżdżają i wakacje za granica nie są już czymś niezwykłym jak kiedyś
ja to nwm, średnia wieku ludzi tutaj to chyba poniżej 20 lat skoro nie pamiętają śmieciowych umów i pracy za 6 zł na godzinę xD


@shazzy: a jaka była.placa za rządów PiSu w 2007 i jaka w 2015 za PO ? Może porownasz? Czy niewygodne i mądrzejsze o tym nie wspominać? XDD

jesteś przesiąknięty propaganda pissowska i nie wiesz że wzrost plac związany jest z rozwijająca się gospodarką. Ten wzrostoylby być