Wpis z mikrobloga

@Szczaf: no to daj mapkę z głosami na Lewice dawne SLD z liderami, którzy popierali stan wojenny w Polsce i mają jawną komunistyczną przeszłość. Mają wyniki w okolicach 5-6% na wschodzie kraju…
Polska czuje strach przed wojną i nielegalną imigracją


@TrexTeR: dlatego wyborcy mają wybierać albo partię, która chce się bratać z rosją, albo taką, która pobiła rekord nielegalnych imigrantów? XD
@Hydrazant Warto przypomniec że z PiSowskich „leaków” wyszlo ze jednak Tysk upominał się wrak Tupolewa u Putina tymczasem tchórz Kaczyński #!$%@?ł o tym latami a nawet gęby nie otworzył.

Uważam, że Jarek w głebi duszy jednak się cieszył, że Lechu popełnił samobója mordując przy okazji 96 innych osób bo dzięki temu mógł na trupie brata dochapać się do władzy o której tak marzył o dzieciństwie i o czym ostrzegał ich ojciec.
Jednak zamachu ruskich nie można wykluczać patrząc nawet na dzisiejsze metody Rosjan.


@Hydrazant: Przecież mamy nagrania, czarne skrzynki, symulacje. Wszystko wskazuje na jeden czynnik - Lech Kaczyński zamordował wszystkich w samolocie swoją niekompetencją i egoizmem.
Wszyscy specjaliści są jednogłośni, to tylko wyznawcy PiS szukają jakieś alternatywnej historii.
A może po prostu KO ma w dupie wschodnią Polskę? U mnie na Podlasiu w gminie nie widziałem absolutnie żadnego kandydata z KO


@TrexTeR: mylisz skutek z przyczyną. Ludzie u ciebie na podlasku w gminie mają w dupie KO. Wiem, sam jestem z podkarpacia.