Wpis z mikrobloga

@Szczaf: uzależnianie ciągotek do innego kraju od popierania merytorycznej partii to głupota. To osądzając Cię po Twoim awatarze, Ciebie w takim razie ciągnie do miłości jednopłciowej z putinem? ()
  • Odpowiedz
@Szczaf A może po prostu KO ma w dupie wschodnią Polskę? U mnie na Podlasiu w gminie nie widziałem absolutnie żadnego kandydata z KO, tylko jeden plakat wisi i to jeszcze tam, gdzie widocznosc jego jest słaba. Nie dziwię się takiego wyniku dla PiSu, bo wschodnia Polska czuje strach przed wojną i nielegalną imigracją a KO nie za bardzo na ten chce rozmawiać. Żeby nie było, sam głosowałem na Hołownie z mojego
  • Odpowiedz
@TrexTeR: KO ma w ogóle w dupie Polskę. Będą ulegać prawom UE oraz będą zalecali zaciągać kredyty jak Komor. Typowa partia anty-obywatelska. Polacy właśnie wje.bali się w równie śmierdzące szambo wychodząc z poprzedniego. Polepszenia życia nie będzie ale przynajmniej gejom zalegalizują związki i aborcję dla karynek a gospodarka i drogie życie to tam chuy.
  • Odpowiedz
A może po prostu KO ma w dupie wschodnią Polskę? U mnie na Podlasiu w gminie nie widziałem absolutnie żadnego kandydata z KO,


@TrexTeR: dokładnie. A np. Bosak w debacie ostatniej TVP nawet przytoczył przykład powiatu Chełmskiego z ilością procent bezrobocia. Czyli tak jak pisałem wyżej i kolega tu cytowany.

Ale NIE!!! UGABUGA MATUSZKA ROSIJA UGABUGA ONUCE!
  • Odpowiedz
@TrexTeR: o PiSie 8 lat temu też się mówiło mniejsze zło xD. Aj Polacy ciągle zataczają koło. Jeszcze nie zrozumiano że PiS=PO. Różnica jedynie w światopoglądach. A podejście do narodu i jego potrzeb jest takie same. Będą nas ruchać w dupę jak PiS, ale przekonamy się o tym dopiero tak naprawdę w okolicach drugiej kadencji KO.
  • Odpowiedz
ie dziwię się takiego wyniku dla PiSu, bo wschodnia Polska czuje strach przed wojną i nielegalną imigracją


@TrexTeR: no to jak mogą głosować na PiS w takim razie? Przecież oni tu kilkaset tysięcy ludzi za dolce wpuścili. To się kupy nie trzyma.
  • Odpowiedz
#!$%@? głupot to nie merytoryka po lewej stronie Wisły xD


@malinq: trudno Ci to przełknąć ale podpieranie wypowiedzi jakie było danymi o bezrobociu z konkretnego regionu to jednak jest merytoryczne w odniesieniu do wyssanych danych innych osób pusto gadających o niskim bezrobociu a jak uważasz inaczej to jesteś niedokształcony. Przykro mi.
  • Odpowiedz
Nie dziwię się takiego wyniku dla PiSu, bo wschodnia Polska czuje strach przed wojną i nielegalną imigracją a KO nie za bardzo na ten chce rozmawiać


@TrexTeR: ej ale to są wyniki dla Konfederacji XD
  • Odpowiedz
@Szczaf: najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze tam gdzie jest najmniejsze poparcie to ludzie zostali po wojnie przez kacapow zwiezieni z najdalszych wschodnich części Polski.
  • Odpowiedz
@TrexTeR też Podlasie ale moja teoria co do plakatów inna. Może po prostu ludzie nie dawali wieszać plakatów innych partii niż PiSu bo są pisowcami? W mojej gminie 60% dla PiSu a plakaty bo plotach to tylko PiSu i gdzieniegdzie widać było PO, TD
  • Odpowiedz