Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla was nową aplikację do przeglądania naszego ukochanego portalu, zarówno na iOS jak i Androidzie. Poznajcie Wypiek!

Wypiek jest dostępny na App Store i Google Play.

Co spotkacie w Wypieku?
Staraliśmy się poprawić błędy, które występują w oficjalnych aplikacjach, jak i dodać coś od siebie. Oto rzeczy, które udało nam się zaimplementować:
- Przyjemny i przejrzysty interfejs.
- Brak paginacji - wszystko obsługujemy infinite scrollem.
- Zunifikowany video player dla całej aplikacji, zarówno dla youtube jak i streamable.
- Picture in Picture wewnątrz aplikacji dla video.
- Otwieranie odnośników do youtube i streamable bezpośrednio w tekście.
- Szybkie udostępnianie wpisów i komentarzy w postaci obrazka.
- Usprawniona nawigacja i gesty.
- Automatyczne konwertowanie plików webp do png przy wysyłaniu.
- Odświeżanie liczby plusów po zaplusowaniu.
- Udostępnianie obrazków bezpośrednio osobom, z którymi wymienialiśmy się wiadomościami.
- I wiele innych drobnych usprawnień!

Więcej informacji znajdziecie również w Znalezisku.

Zachęcamy do wypróbowania Wypieku,


#wypiek #wypiekmobilny
bakehaus - Czołem Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla was nową aplikację do prz...

źródło: mikroblog

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@bakehaus: wspaniale, trzymam kciuki! Uwaga do zapisania: kliknięcie na skrót pełnego ekranu w video mogłoby przełączać na widok poziomy i faktyczny pełny ekran w ten sposób.
  • Odpowiedz
  • 3
@Fotzsyzrk: Z tego co wiem to nieoficjalne aplikacje nie zostały pogonione, lecz przestały działać z powodu zmian w api i braku aktualizacji przez autorów. Administracja bez problemu przyznała nam dostępy do api na naszą prośbę.
  • Odpowiedz
@Fotzsyzrk: z tego co pamiętam po prostu zmienili API w sposób łamiący istniejące kontrakty, więc dużo aplikacji przestało od razu działać - natomiast dalej można pisać nowe w oparciu o API v3
  • Odpowiedz
@bakehaus po zalogowaniu się do normalnego wykopu przez apke widzę w webview stronę główna wykopu, nie ma nigdzie autoryzacji dla Twojej apki
  • Odpowiedz