Wpis z mikrobloga

Dlaczego głosowałem na korwina, a nie głosuję na konfe? Bo JKM to legenda. Szczery do bólu, niezmienne poglądy i cudowny talent do #!$%@? głupot. Mentzen i ta jego zgraja narodowych szurów to banda albo cynicznych oportunistów albo niebezpiecznych, ideologicznych nacjonalistów.

Otwieram nitkę najlepszych głupot korwina. Moje magnum opus to "Szachy dla debili" I próba poważnej dyskusji z Korwinem xD

#bekazkonfederacji #polityka #wybory #bekazprawakow #jkm

kobiaszu - Dlaczego głosowałem na korwina, a nie głosuję na konfe? Bo JKM to legenda....
  • 2
@kobiaszu: Ciekawostka. Wiecie kto po raz pierwszy zorganizował igrzyska dla inwalidów wojennych? Bo w KNP jak się dowiedzieli, to pospadali z krzeseł.

Jest godzina 20:00, Monika Olejnik, witamy w “Kropce nad i”. Moimi gośćmi są dzisiaj Paweł Kowal oraz Janusz Korwin-Mikke.

Tymi słowami rozpoczynał się program, którego wyczekiwałem z wypiekami na twarzy. To miała być totalna masakracja oponenta żelazną logiką i kolejny krok w marszu Polski do normalności na kilka dni
przekliniak - @kobiaszu: Ciekawostka. Wiecie kto po raz pierwszy zorganizował igrzysk...