Wpis z mikrobloga

#wybory
Jestem za aborcją do 12 tygodnia, ale przeraża mnie to, że Lewica chce się tym zająć od razu po utworzeniu rządu i zaczyna się o to wykłócać z PSLem.
Przecież to jest temat który podzieli Polskę po raz kolejny -to co trzeba zrobić od razu to przywrócić kompromis aborcyjny żeby polki nie musiały umierać podczas porodów zagrażających życiu i zacząć naprawiać finanse, naprawić TVpis itp, - sprawa tak mocnej liberalizacji aborcji bez referendum będzie czymś co po raz kolejny skłóci Polaków...
  • 10
@Sh3rI0ck: Nie mogą tego zrobić od razu bo mają w koalicji konserwatywny PSL + Duda nigdy tego nie podpisze (a nowy rząd musi iść z nim na kompromisy żeby nie wetował wszystkiego jak leci dla zasady).
Większości łamiącej weto też nie utworzą bo konfa na to nie pójdzie, a pisowi raczej tyle posłów nie ukradną.
@Sh3rI0ck: ale teraz nic nie zrobią poza awanturami, nie ma szans na odrzucenie weta prezydenckiego, będą tylko zadymy, manifestacje i kontrmanifestacje. Żadnej zmiany nie będzie. A tylko to zaktywuje pisowców i konfę.
@twoj_starrry: dam to samo co w moim innym poście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostawić tak jak jest + kazirodcze.

Dawać dvpy i nie myśleć o zabezpieczeniu w 2023 roku? Jaja sobie robicie? Myślicie, że lekarze będą wam dzieci zabijać, bo dla was chwila przyjemności była ważniejsza i nie myślicie o konsekwencjach ? XD
Beka z lewicy, wstyd mi za ten kraj.. 8.5% głosów XD
W skrócie lewaki
@Rasteris:

ale teraz nic nie zrobią poza awanturami, nie ma szans na odrzucenie weta prezydenckiego, będą tylko zadymy, manifestacje i kontrmanifestacje. Żadnej zmiany nie będzie. A tylko to zaktywuje pisowców i konfę.


+1 też tak uważam, mamy ważniejsze tematy -> za naszą granicą jest wojna, na bliskim wschodzie jest wojna. Trzeba nam teraz jedności, temat aborcji powinien poczekać
@stonersowy-bogacz:

Myślicie, że lekarze będą wam dzieci zabijać, bo dla was chwila przyjemności była ważniejsza i nie myślicie o konsekwencjach ? XD


Ja jestem za przywróceniem tego Kompromisu Aborcyjnego czyli dopuszczalności przerwania ciąży gdy:

– gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety – bez ograniczeń ze względu na wiek płodu,
– gdy badania lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby
@twoj_starrry: i jeszcze trzeba poczekać na jedną rzecz, która powinna powstać. Raport o stanie państwa, taki audyt tego co zostawił po sobie pis. Bo teraz nikt nie wie jak głęboko jesteśmy w d. Potrzebny jest raport gdzie będzie opisane dokładnie zadłużenie, jakie zobowiązania na przyszłość, ile kasy utopiono, jakie są spodziewane wpływy itd. Bez tego nie ma jak rządzić.
@twoj_starrry: Również jestem za przywróceniem kompromisu, no może trochę w innej formie niż napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mój post kieruje do tych wszystkich bezmózgich obrzydliwych lewaków i innych Julek, które by się chciały dymac na potęgę i skrobać bez żadnego poważnego i logicznego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam cieplutko
@stonersowy-bogacz: Ja też pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°), dla mnie aborcja to jest po prostu procedura medyczna, ale rozumiem że duża część kraju uważa inaczej - dlatego referendum byłoby idealnym wyznacznikiem dla rządu - moim zdaniem to tragedia że te miernoty z Wiejskiej same udają sumienie narodu tak naprawdę nie wiedząc jaki pogląd w Polsce przeważa.

Referenda są używane do debilnych zagrywek politycznych, a do ważnych
@stonersowy-bogacz: pozdrawiam cieplutko w programie PO jest aborcja do 12 tygodnia więc twoje incelowskie #!$%@? jest bez znaczenia to kwestia kilku miesięcy max 2 lat na zmianę prezydenta