Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nadrabiam odcinki na player. Klaudia w rozmowie z Mallu wypada wprost tragicznie kompletnie nie nadaje się do roli moderatorki sytuacji i prowadzącej dialog. Jedynie czytanie z kartki. Aczkolwiek jest to tak uciążliwe zwłaszcza na wstępniakach w programie że zawsze przewijam.
  • 11
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu: ona, jako prowadząca, nie może wdawać się w rozmowy z uczestnikami, doradzać i w jakikolwiek sposób się zagłębiać w to co się dzieje w hotelu. Przecież gdyby to robiła to byłoby, że wpływa na przebieg tego programu. Nie rozumiem totalnie nagonki na nią. Mogła tylko pójść i 5 razy zapytać czy Mallu jest tego pewna.
Już widzę tę aferę na wykopie jak Klaudia by wpływała na uczestników. Wszyscy by się
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu: ona skupiała się na tym żeby dobrze wypaść w oku kamery, czy prosto siedzi, czy ładnie profil widać i czy prezentuje się dobrze ubiór, problem Harley Quinn zszedł na drugi plan,jak nie na trzeci
  • Odpowiedz
@Millady: ale jak Oliwia na Pandorze miała dokonać wyboru to pozwoliła jej 3 razy zdanie zmieniać, skoro jest prowadzącą to powinna stanowczo zareagować w tamtej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu: dlatego Edyta zając z True Love była dla ludzi. Empatia i takie szczere zaangażowanie. Oni nawet w trakcie programu zmienili formule ze jak ktoś chciał rozmawiać i prosić Edytę o radę to ja wołali . Bo tam większość uczestników czuła od niej wsparcie m. El dursi najlepsza swoją role ma wtedy kiedy patrzy na uczestnika na wyroczni gdy nawet jeszcze nie mówi ani tak ani nie
  • Odpowiedz
@kaspoli: nie ingerowala w zachowanie uczestników. Przecież kilka osób tłumaczyło, że zmiany decyzji Oliwii były przez reakcje grupy. Klaudia mogła tylko stać i czekać aż Oliwia da te ostateczna decyzje.
  • Odpowiedz
@Mery7: dokładnie porównałam ją z Zając w głowie tylko nie chciałam już tworzyć polaryzacji tamta też była neutralna ale miała dużą łatwość w komunikacji i dialogu z uczestnikami. I też bogaczy zasób słownictwa w trakcie wypowiedzi niemoderowanych.
  • Odpowiedz
@Millady: ale powinna zareagować po pierwszym wyborze Oliwii, bo dzięki temu uczestnicy nie wywieraliby wpływu na Oliwię swoimi zachowaniami, np Roch płaczem...
  • Odpowiedz