Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć, że tak wygląda prawdzie dobro. Ubrane jest w roboczy w kombinezon, stojące na tle śmieciarki. W pierwszej osobie opowiada o tym, jak walczyło ze złem.

Popatrzcie na nie proszę. Posłuchajcie, co mówi.

Gdyby takiego dobra wśród nas było więcej, Maurycy by żył.

#takaprawda #poznan #zabojstwo #feels
KRCZVSK - Chciałbym tylko powiedzieć, że tak wygląda prawdzie dobro. Ubrane jest w ro...
  • 126
  • Odpowiedz
  • 15


@KRCZVSK: Panie pszeczkolaanki - nie dały rady. Panie policjantki nie dały rady. Obezwładnił go prosty chłop, który zarabia 1/2 tego co silne i niezależne kobiety.
  • Odpowiedz
Gdyby takiego dobra wśród nas było więcej, Maurycy by żył.


@KRCZVSK: wszystko pięknie ładnie, szacunek ogromny dla tego pana ale z tym do #!$%@?łeś jak egzaltowany siedemnastolatek
  • Odpowiedz
@Leniek: To jest odbłysk wdrukowanego wzorca zachowań patoelit pogardzających ludźmi, którzy naprawdę w życiu pracują.
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: #!$%@?ąc od heroicznego czynu, to facet wypowiada się lepiej niż 95% rzeczników "poważnych" służb xD Zero jąkania, poprawna polszczyzna, nie ma "eeee, yyy" po co drugim słowie, nie powtarza się, po prostu dobrze się go słucha, nawet barwa głosu fajna.
  • Odpowiedz
@KRCZVSK beka z tumanów w mediach xD gadająca głowa w głównym wydaniu newsów mówi, że tego psychola zatrzymała kobieta po służbie. Zaświeciła mi się żółta lampka bo widziałem wiele filmów z interweniującymi policjantkami. Ale też pomyślałem, że nie wszystkie przecież są melepetami. Jak było wszyscy widzą, a "dziennikarzom" z Polsatu proponowałbym przeprosić tego pana, który ryzykował swoim zdrowiem by zatrzymać psychola i przestać snuć swoje narracje w imię nie wiem czego.
  • Odpowiedz
jakiś dziadek niby zabił dziecko...

dlaczego robi się na niego medialną nagonkę?

dlaczego nie poszli z tym na policję tylko robią o tym artykuły?

pandoragate was nie nauczyła, że nie można od razu oceniać?

dajcie mu się obronić!

moze wypuści wideo w białej koszulce

przecież on może być niewinny

ale zasięgi i pieniadze wazniejsze


@deiceberg: Sprawy zboczeńców zostawmy zboczeńcom. Mordercom szubienica.
Te wypaczone julki z instagrama, jeszcze dostaną za swoje.
  • Odpowiedz