Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
Pobierz SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...
źródło: dark-knight-joker
  • 117
jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,


@SzubiDubiDu: Google dokłada do youtube, uwielbiam takie #!$%@? ludzi nie mających pojęcia ile sprzętu i mocy potrzeba aby cały ten yt w ogóle działał.
Odszedłem od TV żeby nie musieć marnować życia na zbędne treści i reklamy a teraz to samo dzieje się na rzekomo niezależnej, internetowej platformie...


@Pioneer95: XD że niby jak coś nie jest telewizją to niby jest "niezależne" i ma być bez reklam i za darmo? Co to za bzdury?

o to jest najzabawaniejsze xD czyli nie chcesz wspierać ani platformy ani twórców bo tobie się należy wszystko za darmo xD


@
@januszdoe: bym ci powiedział kogo ci mogę wspierać i w jaki sposób ale nie wypada.
Są różne sposoby na wsparcie ludzi w internecie, które nie wymagają bombardowania użytkownika reklamami i skryptami śledzącymi, patrz twitch który opiera się o donate i wpieranie, patrz wspieranie na YT, patrz różnego rodzaju współpracę opierające się o coś więcej niż wrzucenie do filmu reklamy shadow legends (której chyba nie powinno być, jak płacę za premium to
@SzubiDubiDu: Nie po to go kupili aby sprzedawać ze stratą, najpierw muszą zarobić co właśnie zaczęli robić, nic w tym dziwnego i dziwię się ze dopiero teraz.
a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.


@SzubiDubiDu: kupiłem komputer, to moja własność i to ja będę decydował co się będzie na moim komputerze uruchamiać :) Nie chcę obciążających reklam koniec kropka.