Wpis z mikrobloga

pani Karina Bosak z Ordo Iuris przyparta do muru plącze się niczym pan Sławek Mentzen w słynnej debacie z Petru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- np. jest hotel, i czy pani by chciała żeby ten hotel nie przyjmował ludzi, niebędących małżeństwem (np. konkubinat)?
- noo jakby... ale to jakby... ja tutaj nie mam jakichś wewnętrznych sprzeciwów... no jakby tu... pan mnie pyta jakby o... jakby prawa z różnych względów jakby... no i... yyy

#wybory #bekazkonfederacji #polityka
tentin_quarantino - pani Karina Bosak z Ordo Iuris przyparta do muru plącze się niczy...
  • 51
serio, jesli jest sie zaslepionym albo ma sie pewne braki w inteligencji, to mozna sie pewnie calkiem niezle nabrac na slodkie pierdzenie takiego Bosaka, ktory w mowieniu jest naprawde dobry i przekonujacy. no ale potem jest cala reszta, jak chocby jego zona () i jak dobrze kojarze, to sa szanse, ze ona wejdzie do sejmu...
@13f14: jeśli pisząc „areczki” masz na myśli pracownicy, a pisząc „janusze” to masz na myśli pracodawcy, to musze stwierdzić, że nie masz racji. Na obniżce podatków pracy zyskują wszyscy wyżej wymienieni, pracodawcy jak i pracownicy.
Na obniżce podatków pracy zyskują wszyscy wyżej wymienieni, pracodawcy jak i pracownicy.


@N3ro20: nie napisałem "janusze" zamiast "pracodawcy" i "areczki" zamiast "pracownicy" bez powodu. Jeśli myślisz, że areczki nie stracą na tym interesie, to chyba miałeś wyjątkowe szczęście do szefów.
@tentin_quarantino: widać że ktoś ma problem słuchania ze zrozumieniem. O ile jej styl wypowiedzi jest niesamowicie irytujący i przebija nawet Mazurka który próbuje być głupio-madry, to wyraźnie zaznaczyła, że działania te są efektem tego, że ludzie chcący prowadzić działalność wg własnych upodobań przegrywają sprawy sądowe na grube kwoty, co kończy się zakończeniem działalności. Trochę w stylu "działamy odwrotnie i słychać wycie".
@tentin_quarantino: ciekawe ilu, z jej kilkunastu tysięcy wyborców wiedziało, że głosuje na kandydatkę, która lada moment pójdzie na macierzyński i bardzo możliwe, że w sejmie będzie jeden jedyny raz - na ślubowaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
druga sprawa to ilu z jej wyborców wiedziało, że głosuje na żonę Bosaka, a nie na samego Bosaka xD