Wpis z mikrobloga

Hejka :) miałam dzisiaj w nocy takie rozkminy i nie mogłam spać. Podzielę się z wami bo nieźle mnie to frustruje i mam nadzieję, że ktoś mnie oświeci. Na wstępie dodam, że mam 25 lat i w sumie miałam tylko jednego partnera łóżkowego. Zawsze byłam dosyć zamknięta na facetów i przeżywałam mojego byłego jednak ostatnio postanowiłam się otworzyć na nowych kolegów i popróbować z nimi w łóżku. I wiecie niby poznaje jakiś facetów, piszą do mnie pierwsi, fajnie się gada, ale nigdy nie dochodzi do żadnego spotkania. Ja proponuje nawet zwykła kawę albo spacer a oni zazwyczaj się wykręcają, dzieję się to nagminnie. I wiecie ja serio staram się być do nich miła, wspierać ich, nie robić dram, nie przywalać się o nic. Najbardziej wkurza mnie jak jakiś chłop zaczyna pisać do mnie jakieś spicy rzeczy ja to podłapie a on później nagle ma wielki problem o to, że traktuję go jak obiekt seksualny, nie szanuję się, jestem dzi**ką. Totalnie zapomina o tym jak nam się przedtem dobrze rozmawiało o takich rzeczach codziennych i że to on pierwszy zainicjował rozmowe o s*ksie. I kurde już nawet nie chodzi o to, że mnie to wkurza, po prostu jest mi najzwyczajniej w swiecie przykro. #tinder #randkujzwykopem #fwb #ons #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu
  • 18
  • Odpowiedz
@Britney16: hejka, skąd klikasz? To może nie być bez znaczenia, bo wielkość miasta dużo determinuje. Ale generalnie takich ludzi chyba zawsze było całkiem sporo, stąd wystarczyło być zdecydowanym, aby się wyróżnić i relatywnie łatwo z jakąś dziewczyną gdzieś umówić. Czasem też niektóre trochę bały się pisać o jakichś bardziej wymyślnych rzeczach, bo nie wiedziały, jak to będzie odebrane, więc musiało spotykać je coś podobnego. Musisz trochę zmienić podejście i zacząć się
  • Odpowiedz
miałam tylko jednego partnera łóżkowego


@Britney16: co ty pyeldolisz, jak pisałaś raz, że byłaś gdzieś we Włoszech czy gdzieś tam i dałaś dup-ska typowi z tindera, a teraz niedotykalska się zrobiła xD co to za ściemy?
  • Odpowiedz