Wpis z mikrobloga

  • 379
@mrKuaku no i czym się to różni od ublocka? Nie jesteś przecież z Turcji i tak samo łamiesz regulamin yt, musiałeś nakłamać że zamieszkujesz w Turcji, podać fejkowy adres.
To jest nawet gorsze frajerstwo niż ublock
  • Odpowiedz
@miku555: Mobilnie był kiedyś YT Vanced (teraz jest reVanced ale nie sprawdzałem)

Teraz mogę polecić mobilnie przeglądarkę Vivaldi -zezwala na działanie w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo addBlock i macie yt z muzyką działającą w tle i bez reklam
  • Odpowiedz
@miku555: w sensie, że jak pójdę srać bo lecą reklamy, to też dostanę bana? xD
Bo widzicie, z reklamami jest tak, że one nie są dogrywane do filmu, tylko odtwarzane z innego adresu, więc to już moja sprawa, co ja zrobię z tym, co się z tymi danymi stanie. W razie czego wyjdzie jakiś moduł, który nie będzie odwalał reklam, a puści całą zawartość do śmieci.
  • Odpowiedz
Frajerstwem jest płacenie jakichkolwiek pieniędzy Youtubowi XD


@SzalonyAndrzej: frajerstwem bo płacisz za usługę? Rozumiem, że kupowanie w sklepie to również frajerstwo bo można ukraść?
  • Odpowiedz
@miku555 wielkie internetowe powstanie biedaków i meneli którzy nie maja równowartości kebsa na usługę z której się korzysta codziennie kilka godzin xD raz dane za darmo musi być na zawsze za darmo reeeeee prześladują mnie korporacje ratunku nie mam 25zl
  • Odpowiedz
@ActiveekHere no jak lubisz sponsorować korporacje za cos co powinno byc normą to mozesz płacić, zresztą w 30s mozna znaleźć revanceda na torrentach to tym bardziej beka z płacenia korporacji 30zl za takie coś xXDD
  • Odpowiedz
płacisz za usługę


@SmutnoMi: jaką #!$%@? usługę? #!$%@? wyszukiwarki, braku możliwości ocen, demonetyzacji dobrych kanałów? Typie, z usługo googla korzystam 14 jak nie więcej lat, mają tyle moich danych i jeszcze więcej. Niech się walą na cyce z płaceniem za oglądanie filmików w internecie
  • Odpowiedz
Z innej beczki. YT Music + YT Premium razem są tańsze niż samo Spotify. Więc trochę ciężko mi zrozumieć ludzi którzy płacą za Spotify i wolą sposobami blokować reklamy na YT, zamiast wybrać pierwszą opcję.
No ale tych co nie płacą też za Spotify to rozumiem.
  • Odpowiedz