Wpis z mikrobloga

W kraju będzie lepiej jak zmieni się system i wymieni się cała klasa polityczna. Od lewa do prawa. Nie może być tak, że te same mordy od 89 roku zmieniają poglądy wtedy kiedy chcą. Raz są lewakami, raz prawakami, raz antysystemowcami. Wiadomo, że tam ręka rękę myje i zależnie od interesów będą tego bronić. A naiwny naród raz głosuje na tuska raz na kaczynskiego xd
#polityka
#polska
  • 23
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Naiwne myślenie... Jaką masz gwarancję, że Ci co przyjdą będą lepsi? Moim zdaniem jest większa szansa, że będą gorsi, bo nie będą mieli doświadczenia w rządzeni. Dodatkowo ile będzie takich Mejzów i innych miernot, które myślą tylko o sobie?
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca nic się nie zmieni. Wczoraj widziałem wywiad z p.Bodnarem, wielką nadzieją białych rekordowy wynik, i gość wprost mowil że prokuratura będzie kontrolowane, że będzie ścigać Ziobrę itd, że sędziowie będą odwoływani, że stworzą jakąś komisję weryfikacyjną. U nas po prostu nie może być spokojnie, cały czas musi być chaos i bieżąca walka
  • Odpowiedz
Co takiego zrobił?


@Qrka: Powiedzmy, że irytuje mnie jego styl działania - pomimo doceniania skali jego #!$%@?.

no jak co, zebrał na tyle duże poparcie że jest w sejmie


@Qrka: Mnie raczej interesuje jaka magia się #!$%@?ła, że go wzięto na listy.
  • Odpowiedz
byli bezpartyjni i Polska jest jedna


@Nofuck: bezpartyjni to przybudówka PiSu, mająca odciągnąć pewien elektorat od opozycji, nie pykło. A PJJ to konfa bis, nawet swojego człowieka do debaty nie wystawili

A partia Hołowni jest nowym bytem politycznym który do sejmu wchodzi. Tak, ma kilka osób, które były poprzednio, no ale czasami żeby przebić pewien próg musisz pójść na kompromis
  • Odpowiedz
  • 0
@pogromca_krasnali trochę to mało konkretne ale rozumiem

Startował z ostatniej pozycji, pewnie wzięli go bo był rozpoznawalny, żeby zebrać głosy lokalsow

A tu prześcignął nawet Czarzastego heh
  • Odpowiedz