Wpis z mikrobloga

@snorli12: po prostu na firmowej empetrujce nie mieści im sie więcej niż 5 utworów, innego wytłumaczenia na te pętle nie widze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@snorli12 Nadawcy zobowiązani są do przeznaczania co najmniej 33% miesięcznego czasu nadawania piosenek w programie na piosenki wykonywane w języku polskim, z czego co najmniej 60% musi zostać nadane w godzinach 5.00–24.00. W tym paśmie czas nadawania utworów wykonywanych po polsku przez debiutanta liczony jest podwójnie.
  • Odpowiedz
@snorli12:
RMF jest zaprogramowane na bycie słuchanym max 2-3 godziny (dla zdrowych psychicznie osób).
Piosenki powtarzają się po kilka razy w ciągu każdego dnia. Dodajmy te same reklamy, dżingle...
Kiedyś kolega puszczał w pracy codziennie, 8 h... myślałem że zwariuję, po paru dniach odciąłem się od towarzystwa słuchawkami.
W moim regionie tylko Dwójka i niektóre lokalne radia są słuchalne
  • Odpowiedz
@snorli12 są jeszcze inne stacje, moje ulubione to Eska Rock, Rock Radio i kiedyś jeszcze Antyradio, ale w tym ostatnim nie mogę zdzierżyć takiego Figurskiego, Korwin-Piotrowskiej czy Ziętarskiej
  • Odpowiedz
Nadawcy zobowiązani są do przeznaczania co najmniej 33% miesięcznego czasu nadawania piosenek w programie na piosenki wykonywane w języku polskim, z czego co najmniej 60% musi zostać nadane w godzinach 5.00–24.00. W tym paśmie czas nadawania utworów wykonywanych po polsku przez debiutanta liczony jest podwójnie.


@BeardyQ: Ale nikt im nie każe przez 80% czasu puszczać Sanah (°°

@snorli12 Najgorsza jest Eska
  • Odpowiedz
@haabero @haabero

@snorli12: nie zapominaj o Madonnie i Robbie Wiliamsie XD


I nickelback. To gowno króluje w każdym mainstreamowym radiu w Polsce, pomimo że nigdzie na świecie nie jest popularne. Puszczając to tłumaczą sobie ze jakaś część sluchowska to rock i właśnie to gowno nazywają rockiem xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeardyQ: Ja mam poważne wątpliwości czy Sanah śpiewa po polsku, co prawda rozumiem słowa ale nie rozumiem za ch... ich sensu.

Ciekawa sprawa z tymi debiutanami, rozumiem że ona lada chwila przestanie być więc ją zastąpią jakimś nowym nowym?
Czyli jest nadzieja :-)

Gx
  • Odpowiedz
@snorli12:
Wytwórnie płacą sporą kasę za puszczanie w kółko tych piosenek i widocznie się to opłaca. Znajomy dostał wiele lat temu propozycję takiego marketingu i było to 30 tys. zł, za puszczenie jednego kawałka, kilka razy w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@snorli12: Jak słyszę tą obsranah w radiu, to momentalnie wyciszam. Jej glos, w połączeniu z tymi jej obrzyganymi tekstami, to największe raczysko, jakie można usłyszeć w radiu, nie wiem kto tego słucha na codzień. Nawet ten obecny "polski rap" typu Kizo czy inne pajace mnie tak nie triggeruje.
  • Odpowiedz
@snorli12: Swego czasu jeździłem na taryfie głównie w nocy. Uwierzcie mi, że po północy nawet #!$%@? RMF zamienia się w radio, które na serio da się słuchać. Zero reklam, grają same klasyki, zdarzają się nawet ciekawe podcasty. Problem zaczyna się, kiedy świat budzi się do życia, wówczas reklamy są świąd #!$%@? są okazyjnie przerywane piosenkami Sanahów czy innych Podsiadłów.
  • Odpowiedz