Wpis z mikrobloga

przeciez Ci nieudacznicy moga sobie paplac co im tam slina na jezyk przyniesie, prawda jest taka ze zadna ze skladowych partii Konfederacji nie zdobyla nawet tylu glosow co Tusk prywatnie na siebie xD

Kto by sie tam nimi przejmowal;D


@ZielonaOdnowa: PSL samodzielnie miałby pewnie porównywalnie albo mniej procent w wyborach niż Konfederacja, kto by się tam nimi przejmował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dzisiaj są decydującym czynnikiem
@ZielonaOdnowa Ty się ośmieszasz jeśli sugerujesz, że nie warto się jakąś partią przejmować, bo ma 7% poparcia, a właśnie w Polsce masz najlepszy przykład na to, że partią z takim poparciem mogą musieć się przejmować wszyscy.
@PC08: no ale nie konfederacja, jakas tam sezonowa partyjka, ostatnie podrygi. Do konca kadencji sie rozpadna, a zaryzykowalbym stwierdzenie ze do konca biezacego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda tylko ze z ich list same takie parchy weszly, tak to moze by bylo warto ktoregos przeciagnac do 3D, no ale jacy konfiarze sa kazdy widzi i bedzie ich kazdy normalny jak tredowatych traktowal w sejmie.
@ZielonaOdnowa: Póki co ta "sezonowa partyjka" jako pierwsza od 20 lat nowa partia okazała się niesezonowa i w przeciwieństwie do Ruchu Palikota, Kukiz'15 i Nowoczesnej weszła po raz drugi do sejmu pod swoim szyldem, a nie jako przystawka do PiS-u czy PO.
Wróżby, że lada dzień się rozpadną słychać od dnia powstania, póki co od 4 lat się nie sprawdzają.
Im nawet bycie przystawka pisu sie nie udalo, chociaz jak sam krul mowi bardzo chcieli( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam nie mam zamiaru sie nimi przejmowac, niepowazna zbieranina slusznie od czterech lat traktowana jak parchy w sejmie, i niczego nowego sie nie spodziewam w tej kadencji. Bo co oni moga z tymi, nikomu niepotrzebnymi, osiemnastoma poslami? Niewiele. I przypominam ze jesli nawet uznac ze PSL bez Holowni mialby
@ZielonaOdnowa: Nie interesują mnie Twoje wywody kto jest parchem i urojenia, że paszkwile z końca kampanii to prawdziwe oblicze. Odnosiłem się jedynie do tego, że można się mocno przejechać na twierdzeniu "a kto by się przejmował partią z poparciem 7%" i na tym mogę zakończyć, bo nie widzę sensu dalszej dyskusji.
To prawda, raz się już rozpadła - w sensie odeszli Dziambor i Sośnierz. Teraz na wylocie JKM. Zastanawiam się, kto jeszcze odejdzie teraz


@johny-kalesonny: Obecna konfa, a ta konfa, która zaczynała, to dwie różne konfy. Wolnościowcy w większości wylecieli, zostali tylko zamordyści i stary szyld. Co to jest, jeśli nie rozpad połączony z perfidną podmianką? Ktoś może jeszcze sobie pomyśleć, że głosuje na coś wolnościowego.
@PC08: zwykle jest tak ze idac do tv, radia czy na jakiekolwiek spotkanie z dziennikarzami nalezy sie spodziewac ze beda osobe udzielajaca wywiadu konfrontowac z faktami, takimi jak wypowoedzi tej osoby jak i partyjnych kolegow. Zaklinanie rzeczywistosci i nazywanie paszkwilem zwyczajna konfrontacje z faktycznymi i prawdziwymi wypowiedziami to troche takie xD Ja wiem ze przyzwyczailiscie sie ze mentzen plecie co mu tam sie podoba wedlug skryptu w tik tokach czy na