Wpis z mikrobloga

Cisza na tagu, a tymczasem wczoraj wleciał teaser, a dzisiaj dev stream, działa już także dev server.
Chociaż w sumie... update taki, że równie dobrze mogłoby go nie być. Same gap fillerry, copy pasty. Jedyny pojazd jaki miał potencjał być czymś wow, to F-111 Ardvaark, po czym się okazało, że to wariant A ze słabymi silnikami i bez amunicji precyzyjnej... Nie za bardzo to się nawet od F-105 różni.
Jedyny plus to MiG-29G dla niemcowni, czyli w praktyce 9.12, ale z R-73, zatem w sumie najlepszy MiG-29 w grze, więc ruskom dupa pęknie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warthunder
  • 8
  • Odpowiedz
@Drmscape2: mnie to szczerze #!$%@? ten nowy kontent, jedyne czego chcę to normalnego MM który nie będzie się #!$%@?ł w statystyki i balansował mi tych upośledzonych drużyn. Cała reszta to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
Nie mów, że ruski naleśnik Ci się nie podoba.


@Vasek: zabawny jest, ale od dłuższego czasu mnie już tylko top tier interesuje. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem w okolicach BR tego naleśnika, czy nowego Paladyna.
  • Odpowiedz
  • 0
duży updat w grudniu ma być, ten to jest i tak meh


@Pally: taaa no po cichu się łudziłem, że już teraz wleci F-15 i Su-27 z rakietami typu ARH. Trzeba będzie jeszcze 2 miesiące poczekać.
  • Odpowiedz
Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem w okolicach BR tego naleśnika, czy nowego Paladyna.


@Drmscape2: ja mam kompletnie odwrotnie, nie interesuje mnie już nic powyżej 5.7, czasem zagram z ciekawości. Dlatego niemiłosiernie martwi mnie nowy włoski leopard 1 na 4.3 xD
  • Odpowiedz