Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki ban zdjety. Po 10 dniach taki detoks od wykopu jest dobry. Przez ten czas nie próznowalem i spotkałem się z Szarymi myszkami z fb. Miałem 5 spotkań jaki wyniki? Ano do dupy straciłem ok 60 zł na dojazdy do miasta powiatowego mimo iż stawałem na #!$%@?, opowiadałem żarty gadka się niby kleiła ale zawsze słyszałem fajny z ciebie facet ale to nie ma sensu, nie ta energia albo od jednej słyszałem że fajnie się gadało ale już spotyka się z kimś z dobrze się dogaduje xd. Więc jeśli szukacie Szarej Myszki to mam złe wieści nie ma żadnej Szarej Myszki.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #agepill #zwiazek
Geralt678 - Dobra Mireczki ban zdjety. Po 10 dniach taki detoks od wykopu jest dobry....

źródło: pobrane

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Geralt678: z tobą przynajmniej się spotkałyze mną od początku mojego 29 letniego życia nie chciała żadna dziewczyna się spotkać poza jedną holenderką bo akurat zagadałem do niej i mamy pokrewne zawody dała mi numer. I mogłem się z nią umawiać bo już byliśmy na kawie ale ja to #!$%@?. Półki nigdy w moim życiu nie zgodziła się jeszcze na kawę itp. to jest dopiero #przegryw
  • Odpowiedz
@Otogaragakugi

poza jedną holenderką


Ok Oski jeśli jakas holenderka chciała się z tobą spotkać to masz morde co najmniej 7+/10 bo one z tego co wiem zbytnio na ludzi z wschodniu nie lecą (Polacy to nie do końca ludzie wschodniu a bardziej coś pomiędzy zachodem i wschodem ale w Europe zachodniej tak się uważa o nas)
  • Odpowiedz
@power-weak: napisałem ci że chodzi o to że ją skonczyłem jeden kierunek studiów ona dopiero zaczęła i moim zdaniem miałem z tego tytułu jakiś respekt. Wogóle to było w 2017 i zdarzyło mi się raz w życiu po prostu zagadałem do niej na ulicy podchodziliśmy ja łamanym angielskim coś fukałem i zaprosiłem do kawiarni nie dotknąłem ani nic. Tak to mam bujnie. A to mi się tylko przez mój zawód trafiło
  • Odpowiedz
@Otogaragakugi Kasa to cope Jeśli będziesz tak zwanym "bankomatem" dla dziewczyny to wtedy ona będzie zakochana w twojej kasę a w tobie a jak kasy zabraknie to dziewczyna magiczne znika( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Europe zachodniej tak się uważa o nas


@power-weak: Prawda - Każdy kraj na zachód od Odry uważa, żę Polacy to Europa Wschodnia i większość zachodnich kobiet nawet nie spojrzy na Polaka (z wyjątkiem chadów ofc).
  • Odpowiedz
@CloudSpanner Racja tyle razem z Czechami staramy się żeby ludzie na zachodzie uważali nas za Europe "Centralną" a I co? I #!$%@?

większość zachodnich kobiet nawet nie spojrzy na Polaka


Ogólnie to uważam że nawet na Jakiegoś Niemca czy Francuza który jest niski i brzydki żadna kobieta by nie spojrzała na niego zarówno u niego Kraju jak i na zachodzie Tak naprawdę to wszystko chodzi o wygląd i wzrost Rasa co prawda
  • Odpowiedz
@power-weak: Słowianie na zachodzie są traktowani gorzej bo uważają nas za gorszych. Co prawda kobiety potrafią się spotykać z przystojnymi Polakami ale praktycznie żadna z nich nie będzie chciała go przedstawić swojej rodzinie bo jest to zwyczajnie wstyd być w takim związku i ewentualnie przyjąć go do rodziny.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner

Słowianie na zachodzie są traktowani gorzej bo uważają nas za gorszych. Co prawda kobiety potrafią się spotykać z przystojnymi Polakami ale praktycznie żadna z nich nie będzie chciała go przedstawić swojej rodzinie bo jest to zwyczajnie wstyd być w takim związku i ewentualnie przyjąć go do rodziny.


Przesadzasz może tak było za czasów PRL-U i po upadku Komunizmu ale po wstąpieniu Polski i reszty kraji w naszym regionie do UE sytuacja
  • Odpowiedz
@CloudSpanner

Poza tym Jak by to miało wyglądać? Taki sposób?

Dziewczyna: Hej mamo i tato to jest mój nowy chłopak

Mama i Tata: Bardzo przystojny i wysoki z skąd jest?

Dziewczyna: z... z.. z Polski...

Mama i Tata: Kogo ty sobie znalazłaś za Chłopaka? Jakiegoś Polusa?! Masz z nim natychmiast zerwać a jeśli tego że zrobisz to nie będziemy się do ciebie odzywać!


? XD
  • Odpowiedz
@power-weak: Wzrost to też cope mam kolege który ma 170 cm, a peklował p0lki i nawet teraz ma loszke, a na tinderze dla jaj który założył, nawet teraz ma ponad 400 par, ja mam 190 cm, a pary nie miałem nigdy żadnej jak używałem tindera dawno temu, a jedyny seks jaki w życiu miałem to z divami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz