Wpis z mikrobloga

@vajroos: heh niech teraz udowodnią tym facetom że nie są niebinarni albo trans
Bo przecież można mieć płynną tożsamość, jednego dnia facet, innego kobieta - wtedy nawet dowody niełatwo zgromadzić
gdyby do europy płynęły latynoski i azjatki to polki i europejki formowałyby formacje gorsze niż SS xd


@Eremites: Niby dlaczego? Absurdalnie to brzmi. Jestem Polką i nie mam nic przeciwko temu, żeby przyjeżdżały, tak samo nie mam nic przeciwko uchodźcom z Ukrainy.
nagle się okazuje że jednak kobiety nie są takie wolnościowe światopoglądowo i lewicowe jak się wydaje


@Eremites: nigdy nie były, one zawsze działają wyłącznie na swoją korzyść
Niby dlaczego? Absurdalnie to brzmi. Jestem Polką i nie mam nic przeciwko temu, żeby przyjeżdżały, tak samo nie mam nic przeciwko uchodźcom z Ukrainy.


@choochoomotherfucker: ten tekst o latynoskach i filipinkach jest pokłosiem dwóch spraw. Pierwsza, wywiad sprzed roku albo dwóch, gdzie na Uniwersytecie Warszawskim jakieś 2 studentki chodziły i pytały latynoski z wymiany nt. Polaków. WSZYSTKIE świeciły oczami, w zasadzie to na samą myśl było im mokro, porównując wysokich i
@CheSlaw: No dobra, ale gdzie tu seksizm? Podoba mi sie ten desperacki fikoł żeby udowodnić teze że konfiarze nie są aż takimi szowinistami, rasistami i mizoginami. Ile ty masz synu lat?
Na wyborach dostali w #!$%@? i tyle i to jest fakt. Nawet Sławek tego nie ukrywał.
@vajroos uznaniowa zmiana płci to najlepszy prezent jaki mogła nam zafundować lewica. stawia nas, facetów w uprzywilejowanej pozycji. możemy wchodzić do damskich szatni, możemy lać durne baby po ryju na ringu, odbierać im pierwsze miejsca w konkursach piękności, dostawać prace na stanowiskach z preferencyjnymi dopłatami, otrzymywać dodatkowe, przewidziane dla kobiet granty itd.
i nikt nie będzie mógł podskoczyć, nie chcąc się narażać na zarzuty misgenderingu.
a przy okazji oznacza to koniec feminizmu
Podoba mi sie ten desperacki fikoł żeby udowodnić teze że konfiarze nie są aż takimi szowinistami, rasistami i mizoginami.


@xionze co XD skąd ten pomysł? jak skoczysz podstawówkę to może nauczysz się czytać ze zrozumieniem XDDD

@CheSlaw: No dobra, ale gdzie tu seksizm?


Co?

Ile ty masz synu lat?


Tyle że umiem czyta że zrozumieniem, ewidentne w przeciwieństwie do ciebie XD

Na wyborach dostali w #!$%@? i tyle i to jest
@CheSlaw: O jaki pyskaty, weź tam zobacz co sam napisałeś lepiej. Obrazić, odwrócić kota gonem i palić głupa.

pięknymi ideami to seksistki sobie tylko gęby wycierają kiedy dział to na ich korzyść. a najlepiej pokazuje to akceptacja dla uchodźców z Ukrainy - gdzie wyborcy konfederacji wypadają tu średnio kilkukrotnie bardziej tolerancyjnie niż młode kobiety