Wpis z mikrobloga

Tak do mnie właśnie doszło. Teraz politycy chcą zrezygnować z prac domowych dla kaszojadow w podbaza. Czyli kaszojady w wieku 13 lat będą kończyć szkołę nie nauczone pracy nad sobą z brakami w nauce. Równocześnie od lat otwiera się mnóstwo szkół wyższych prywatnych gdzie wystarczy przelew i 30 % z matury teraz do tego dołączyły uczelnie medyczne kształcące lekarzy. Więc za 15 lat będzie mnie leczył lekarz co nie ogarniał matmy na poziomie gimbazy, pracy nad sobą nie zna, egzaminy na studbaza zdawał wykuwając abcd , egzamin końcowy po studbaza też abcd, XDDD jak mnie prawie nie zabije to będę mogła go pozwać zatrudniając prawnika który matmy też nie kumał, nawet historii nie bo to trzeba by wykuwać w domu a pracę domowe są be, egzaminy na studiach to abcd, prac na studiach żadnych więc typ będzie stękał na sali sądowej XD koniec końców zawsze będzie mógł mnie zabić inżynier co nigdy nie robił żadnej pracy domowej, matmę umie na poziomie licbazy, zadania na polibuda wykuł na pamięć, sprawozdań nigdy nie pisał no bo od lat polibudy zrezygnowały z tej formy zaliczeń bo gowniaki nie nauczone. I teraz jadę jego mostem ten się zawala i następuje koniec tej zacnej historii. Zajebiście XDDD ( ͡ ͜ʖ ͡) #rozkminy #podbaza #studbaza
  • 101
Więc za 15 lat będzie mnie leczył lekarz co nie ogarniał matmy na poziomie gimbazy, pracy nad sobą nie zna, egzaminy na studbaza zdawał wykuwając abcd , egzamin końcowy po studbaza też abcd, XDDD jak mnie prawie nie zabije to będę mogła go pozwać zatrudniając prawnika który matmy też nie kumał, nawet historii nie bo to trzeba by wykuwać w domu a pracę domowe są be, egzaminy na studiach to abcd, prac
@Krolowa_Nauk: a kto powiedział że to jest najlepszy system edukacji? Już widzę jak nasze gowniaki czerpią wiedzę od zdesperowanych nauczycieli zarabiających najniższą krajową, w klasach 33 osobowych XD za moich czasów a jestem 93 rocznik to już był problem bo w klasie miałaś osoby co się nudziły na takiej lekcji i miałaś ludzi co nie kumali niczego i cała lekcja to było nadrabianie zaległości. Jak teraz zabierzesz tym kaszojadom wszystkie obowiązki
@romek898: no wiem że to jest mój problem bo system edukacji jest dostosowany do większość. Mi się doskonale uczy z kursów online bo mam w sobie dużo samodyscypliny. A szkoła to było marnowanie mojego czasu.
@szynszyla2018: dobrze piszesz ale zapomniales, ze statystyczny wykopek ma 15 lat i jest podjarany, że szkoły mu odpuszczą pracę nad sobą, więc taki nosiciel fryzurowego kalafiora ci odpisze, że pierdzielisz ¯\(ツ)/¯
@MateMizu: piszesz że powinno być jak n studiach. No to może na jakiś łatwych gowno kierunkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ciężkich kierunkach masz #!$%@? non stop. Już widzę jak gowniaki nie nauczone siedzenia w domu będą się motywować XDDD do samodzielnej nauki na fascynujące zajęcia z przepływu ciepła, wytrzymki czy z termy. O a może gowniaki będą tak genialne że takiej anatomię nauczą się na zajęciach.
Teraz politycy chcą zrezygnować z prac domowych dla kaszojadow w podbaza. Czyli kaszojady w wieku 13 lat będą kończyć szkołę nie nauczone pracy nad sobą z brakami w nauce


@szynszyla2018: jestem programistą40k, większość prac domowych nauczyła mnie tego, że ludzie są w stanie wymyślać bezsensowne zadania tylko po to, żeby tabelki w excelu się zgadzały.
@szynszyla2018: To po #!$%@? te dzieci idą na 8h do szkoły przez 5 dni jak potem muszą jeszcze siedzieć po południu i klepać to samo? Poza tym niektórzy nauczyciele są #!$%@?ęci w stylu Krzyżaków na weekend. Ja tam jeszcze przebrnęłam ale poza mną to tylko jedna osoba z klasy i tyle reszta leciała na streszczeniu i też działało.
@szynszyla2018: ale to nie ma nic do rzeczy. Szkola to praca. Wszyscy sie teraz burza o nadgodziny i nikt nie chce robic ponad standardowe 8, a bedziesz wymagac od dzieciakow zeby swoj wlasny czas poswiecaly na zadania, ktore powinny byc omowione w szkole, ale nie sa przez durny system nauczania?
@secs: Edukacja pedagogiczna w Finlandii jest traktowana niezwykle poważnie a sam zawód nauczyciela jest jednym z najbardziej pożądanych wśród młodych Finów. Co więcej, bardzo trudno zostać nauczycielem, a proces rekrutacji jest wyjątkowo rygorystyczny. Przyjętych na studia pedagogiczne zostaje około 1/10 kandydatów. Nauczyciel ma bardzo wysoki status w społeczeństwie fińskim, porównywalny ze statusem lekarza. Pracuje 4 godziny dziennie i ma obowiązek poświęcić 2 godziny w tygodniu na rozwój zawodowy.

Do tego w
@szynszyla2018: wiedza z podstbazy i z gimbazy nic się nie przydawała w liceum. No, 80% właściwie się zapomnialo i nie przypominało. Szkoła powinna kończyć się w szkole, a dom to odpoczynek. Prace domowe zawsze były patologicznym marnowaniem czasu
Teraz politycy chcą zrezygnować z prac domowych dla kaszojadow w podbaza.


@szynszyla2018: też myślę że prace domowe w obecnym czasie mijają sie z celem, wklepujesz zadanie do jakiegoś chatgpt i masz gotową prace na 4-5, kto to sprawdza czy dzieciak sam robi od a do z czy rozumie w ogóle to co robi, zresztą tak bylo zawsze, mi też różne prace np rodzeństwo robiło. Pracą domową powinno być zwykłe ucz sie
@sm3rf-m4rud4: ale wiesz że oni chcą to wszystko zrobić bez zmiany systemu edukacji w szkole? Czyli jak ktoś teraz nie daje rady zdawać matury z matmy na 30 % bo system edukacji jest #!$%@? to jak zabierzesz od niego zadania domowe to taka osoba tej matury po prostu nie zda? No chyba że jeszcze bardziej obniżymy poziom i zrobimy maturę z zadaniami typu pokoloruj drwala xd