Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Ja nie moge uwiezyc ze ludzie moga byc tak zacofani w dzisiejszych czasach masakra Wyluzuj w azji twierdza ze jest problem z kosmetykami po goleniu w Tajlandi Kambodzy i ciezko kupic. No tak bo w Bangkok czy Phnom Penh przeciez nie ma fajnych perfumerii ale wssumie co wymagac od wytrzeszcza i wiejskiego mapeta z budzetem dziennym 10$ tam raczej nie znajda BRUTA xD
  • 16
  • Odpowiedz
@bonvile: on często coś gada o PL nawet jak by nie był 20 lat. Oni wszyscy mają wspólny mianownik. Kłamią. Też #!$%@? że nie ma ziemniaków pieczarek twarogu truskawek itd to wszystko tam jest tylko im się budżet na to wszystko nie spina i nie odwiedzają zwyczajnie sklepów gdzie to można kupić. Dla lokaja jak coś nie sprzedają przy drodze na stole to znaczy że tego tam nie ma.
  • Odpowiedz
@ZbozowaAnka: czepiasz się jakiś pierdół. Bo bĺąd ortograficzny chłop zrobił? Może mieszka za granicą w uj lat i Ty nigdy nie nauczysz się języka obcego jak on. Zawsze mnie śmieszą tacy ortografy jak Ty. Napisz coś po angielsku np cwaniaro. Ja też w Polsce nie mieszkami znam kilka języków ale się nie wyśmiewam z kogoś, jak błąd ortograficzny walnie. Jesteś załosna wieśniaro,a to co napisałaś to chyba lubisz memłać w paszczy
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek Czekałem na taki komentarz :)
Nie mieszkam w Polsce od 21 lat i mimo to, potrafię się posługiwać tym językiem. I przyczepiłem się tylko jednej "pierdoły", cała ta wypowiedź to kaleczenie języka polskiego, więc i tak byłem delikatny.

Czytając to co piszesz Ty, jak najbardziej należy się wyśmiewanie, zdania poprawnie nie potrafisz ułożyć xD

I tak na przyszłość, nie każdy kto ma w nicku "Anka" jest kobietą xD Zapytaj ojca to
  • Odpowiedz
@ZbozowaAnka: Anka, chłopie, czyli jesteś prezydentem Słupska . Nigdy po nicku bym nie zgadł, że masz jaja. Wychodzisz na dziewczynę i pewnie nią jesteś. 21 lat nie w Polsce, to pewnie w Rumunii mieszkasz Anka. Czepianie się ludzi, którzy zrobią błąd ortograficzny jest chore. "Nie każdy , kto ma w nicku Anka jest kobietą" hahaha, czyli LPG jesteś Aniu.ps Nie wjeżdżaj na temat mojego Taty, bo 2tygodnie temu umarł i obrażasz
  • Odpowiedz