Wpis z mikrobloga

Mogę wydać 600zł na drukarkę (ewentualnie mogę nieco dołożyć, jeśli trzeba będzie). Dobrze, żeby miała:
- Skaner
- Była ekonomiczna (Tanie tusze i najlepiej, żeby akceptowała zamienniki)
- drukowanie w kolorze
- Nie wiem jak to nazwać, ale żeby się dało samodzielnie dolewać/uzupełniać dany kolor tuszu, a nie kupować od razu całość w jednym kartridżu).

Czy w takim wypadku EPSON Expression Home XP-3150 to złoty środek, czy może jest coś lepszego?

#drukarka
#drukarki
#technologia
#drukowanie
#komputery
  • 13
  • Odpowiedz
@101101101: kiedyś też szukałem tanich i dobrych atramentówek i ostatnią w pełni działającą musiałem wyrzucic, bo nie mogłem do niej kupić dobrych atramentów, oryginalne były słabo dostępne, a alternatywne dostepne coraz gorszej jakości.
Ok 5 lat temu kupiłem laser i jestem zadowolony, choc musiałem szukać małej (kwestia miejsca mnie ograniczała), więc wybór mniejszy to i tak jest nieźle.
  • Odpowiedz
@michalek510: Po co mam to robić, skoro działa mi tanio i dobrze - na razie jeszcze praktycznie bezobsługowo laserówka....
Czytam, ze były problemy ze sterownikami, gdy w domu mam urządzenia od archaicznych opartych na latach 90 po najnowsze i po sieci wszystkie obsługują moją drukarkę laserową w standardowych trybach. Skaner jak się okazało, też bezproblemowo działa, a dodatkowo po sieci jest sterowalny przez vuescan, który kupiłem do lepszej obsługi skanera do
  • Odpowiedz