Wpis z mikrobloga

Oświadczam ze przez 8 lat rządów PiS, nie wziąłem nic z tarczy, nic z 500 plus, dotknąłem tez 13 i 14 emerytury, nie zainteresowałem się nawet laptopem dla gowniaka czy wyprawką szkolną. MAM CZYSTE RĘCE . Bo jestem #!$%@? mężczyzna po 30 na etacie i nie mam kaszojada. Nas się rucha a nie wspomaga. #bekazpisu #bekazkoalicjiobywatelskiej
  • 115
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: aleś głupio robił chłopie. Trza była brać i przynajmniej odkładać na sub konto. Większa wartość miało by w twoich rękach. Z dobrym pomysłem i ciulatą decyzję można przekuć na coś pozytywnego.
  • Odpowiedz
Nie chcesz mieć dzieci = dokładaj się do dzieci, które my wychowujemy, żebyś miał emeryturę i ktoś ci dupę w domu opieki podtarł.


@camelinthejungle: Dlatego rzad przed obawa, że ludzie nie beda mieli emerytur powołali np. takie PPK xD Widziałeś wyliczenia swojej emerytury? System sie nie spina. Skoro ja nie mając dzieci ponoszę tego koszty, ty mając np. jedno dziecko rowniez powinienes koszty (mniejsze) ponosić, bo sie nie wywiazałeś z umowy
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie:
@camelinthejungle już Ci wyjaśnił a ja mogę dodać że choćbyś byl najbardziej zajebistym gościem na dzielni to nie ma dzieci = nie ma narodu. I żadne fochy tego nie zmienią. Mnie też nie podoba się, że nie jest to uzależnione od tego jak się wychowa dzieci i dochodu ale to wtórne
Co do emerytów - tu jest trochę dyskusyjna sprawa - faktycznie mogliby dawac im mniej
  • Odpowiedz