Wpis z mikrobloga

W Wikipedii nie ma żadnej wzmianki, że ma praktyczne doświadczenie w nauczaniu. Tylko praca naukowa o pedagogice.


@czykoniemnieslysza: na ministra to w sumie lepiej, wszak nie bedzie nauczac tylko musisz wykorzystac wiedze tak aby umozliwic nauczycielom i uczniom owocna prace
@ukradlem_ksiezyc: Nie, ja napisalem, ze jest ambitna (ma doktorat) co jak na polska klase polityczna jest wyrozniajace oraz to, ze jest inteligentna (sluchalem wiele jej wystapien i wywiadow). Tak wiec, najpierw sie czepiasz, ze nic o niej nie wiem chociaz nawet nie masz prawa tego wiedziec, pozniej kolejny raz mi zarzucasz, ze moim argumentem w sprawie MEN jest jej uroda chociaz juz we wczesniejszej odpowiedzi powiedzialem, ze akurat pod tym wzgledem
@kobiaszu: dać lewicy możliwość edukowania kogokolwiek to jak dać prostytutce możliwość wykładania o wstrzemięźliwości seksualnej. Inna sprawa co to #!$%@? znaczy konfedopis? Jak konfederacja jest propisowka chyba tylko w głowach neuropków xD Najświeższa wypowiedź Bosaka "- Jeśli chodzi o nadużywanie uprawnień, nierzetelne wydawanie publicznych pieniędzy i ogólnie złe rządzenie, to jak najbardziej poprzemy wnioski o odebranie immunitetu Jarosławowi Kaczyńskiemu, Mariuszowi Kamińskiemu, Zbigniewowi Ziobrze i reszcie ekipy rządzącej. Trzeba ich rozliczyć. Przypominam,
@kobiaszu po pierwsze wrzucanie konfy i pisu do jednego wora świadczy że jesteś ignorantem, więc nie wiem na jaką dyskusję tutaj liczysz. Po drugie pokaż mi jakiś jej program, wizję, cokolwiek to chętnie się zapoznam. Po trzecie w przyrównaniu do czarnka to nawet mój pies byłby lepszym kandydatem, więc słaby argument.
@kobiaszu: Kuce jak to kuce się zesrały.
Bo indoktrynacja, bo lewaczka itd ciekawe kogo oni by dali na ministra, pewnie jakiegoś Brauna czy innego fanatyka religijnego, zainteresowanego spiskami i wtedy byłoby git no i ważne aby lewactwo dupa piekła. Ot taki wasz obraz kuce.
Indoktrynacja, jest ok ale tylko wtedy gdy to wy możecie mieć na nią wpływ.
@kobiaszu: niech se zostanie, tylko niech w końcu wyprowadzi religię ze szkół i pozbędzie się kuratorów oświaty fanatycznych katolików a i ostatnia prośba - WON Z HIT-em
@kobiaszu: Za mało radykalna. Polski system oświaty trzeba zbudować od początku a nie pudrować wymieniając listę lektur albo wymieniając HiT na inny przedmiot który jest po linii aktualnej władzy.