Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf na tym co podales masz znak T6 i artyleryjska musi ustapic Łabiszyńskiej.

Wracajac do poprzedniego:

Znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" ostrzega o skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem. Znak A-7 znajdujący się w obrębie skrzyżowania dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony.

Co oznacza ze dotyczy jezdni pierwszej nastepujacej za znakiem. On moze stac duzo wczesniej niz przed skrzyzowaniem i dodatlowo czasem masz info np. 50metrow itp.
Znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" ostrzega o skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem. Znak A-7 znajdujący się w obrębie skrzyżowania dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony.


@alonsoxx: tak, tylko znowu jest ale, tam nie stoi sam znak A7 a jest także P13, który wyznacza miejsce zatrzymania czyli de facto miejsce do którego obowiązuje A7.
Jakby stał tam sam A7 było by inaczej, jakby nie było P3B, albo była namalowana inaczej też
Pobierz Bad_Wolf - >Znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" ostrzega o skrzyżowaniu z drogą z pierwsze...
źródło: 2023-10-25 18_50_06-łabiszyńska artyleryjska Mapy Google Brave
@Bad_Wolf no nie bo tam masz znak ustap pierwszenstwa ktory sie odnosi do pierwszej drogi z jaka ma stycznosc i masz oznakowanie poziome warunkowego zatrzymania. Jak by nie bylo tego znaku to przyznalbym ci racje
bo tam masz znak ustap pierszenstwa


@alonsoxx: czyli kolejny wyznawca znak w Pcimiu a egzekwowanie w Radomiu.

ktory sie odnosi do pierwszej drogi z jaka ma stycznosc


@alonsoxx: tak by było jakby nie było P13 i P3B wymalowanych w tak idiotyczny sposób. Nie da się tego rozpatrywać oddzielnie.

Ogólnie widać iż to zadupie, z małym ruchem więc dzwonów tam nie ma więc nikt nie kwapi się tego poprawiać

Wracając do
@Bad_Wolf to zadam ci ostatnie pytanie. Zalozmy ze jest zima i droga pokryta jest sniegiem. Nie widac oznaczenia poziomego. Czym bedziesz sie sugerowal jak bys jechal ta droga i widzial tylko znak ustap pierszenstwa?
Kolejnosc jest : policja , sygnalizacja, znaki pionowe ,znaki poziome jak mnie uczono. Chyna ze cos sie zmienilo.to wycofuje sie i nie bylo tematu,.
Dlatego znak stop jest innego ksztaltu zeby miedzyinnymi odroznic go w kazdych okolicznosciach.
Milego
to zadam ci ostatnie pytanie. Zalozmy ze jest zima i droga pokryta jest sniegiem. Nie widac oznaczenia poziomego.


@alonsoxx: ale co ja pisałem? Nie ma P13, nie ma P3B jest inaczej.
A co by było jakby wandal wyciął znak A7? Rozpatruje się tu i teraz, to co widać a nie to co ci pasuje.
@Bad_Wolf: Pogubiłem się w waszych opowieściach. To ty jak uważasz kto ma pierwszeństwo w twoim przykładzie? Parę postów wyżej?

Bo ja mam to rozkminione tylko już nie wiem który z was ma rację xD
@Bad_Wolf: Aa już wiem czemu kojarzyłem to cholwrne skrzyżowanie z egzaminu xd

Trochę tam ta czerwoną kreskę źle narysowałeś, ale masz rację. Zmiana pasa ruchu to manewr po przejechaniu skrzyżowania

Ja mam lepszy przykład który już bywał na wykopie, ale tam to już typowo oznakowanienjwat spieprzone