Wpis z mikrobloga

@agdybytak ja wciąż nie mogę uwierzyć jakie szczęście nas spotkało. 4 lata grillowania PiS, rozliczania ich afer, wsadzania do więzień, odpolityczniania sądownictwa, przywrócenia dialogu z UE. Nie mieści mi się to w głowie w jakiej my się dziczy nauczyliśmy żyć ostatnie 8 lat rządów autorytarnych tych oszołomów
  • Odpowiedz
  • 441
@Programista500plus: centralizacja władzy w okół jednej osoby, totalne uzależnienie od Rosji, sankcje gospodarcze i ograniczony dostęp do rynków europejskich, ograniczanie wolności słowa, represje, pałowanie i zamykanie w więzieniach za krytykę władzy, łamanie praw człowieka. Ja #!$%@?, serio mam dalej wymieniać? Stali się kolejnym obwodem Rosji bez żadnego wystrzału. Ukraina ma przynajmniej godność i wie, że Rosja to zgnilizna, śmierć, bieda i patologia.
  • Odpowiedz
@Programista500plus: gościu na Białorusi za wyjście z flagą, która nie podoba się łukaszence, lub za samą próbę protestu wrzucali ludzi do budy łamali im ręce, robili przekopę i wsadzali do aresztu na pare miesięcy, często bez dostępu do leków itd, a ty piszesz na poważnie takie bzdury XD widać, że uwielbiasz rządowego buta na ryju
  • Odpowiedz
gościu na Białorusi za wyjście z flagą, która nie podoba się łukaszence, lub za samą próbę protestu wrzucali ludzi do budy łamali im ręce, robili przekopę i wsadzali do aresztu na pare miesięcy, często bez dostępu do leków itd, a ty piszesz na poważnie takie bzdury XD widać, że uwielbiasz rządowego buta na ryju


@gardzenarodowcami: To samo moze cie spotkac na Ukrainie z rak jakiegos oprycha, ktory ma policje w kieszeni.
  • Odpowiedz
Nie wiem co mam wspólnego z Ukrainą, ale k0nfiarze zawsze muszą się tym zesrać jak nie mają jak się bronić XD


@Kryspin013: to juz nie pierwszy raz jak pokazujesz swoje niezdrowe zainteresowanie fekaliami ale tutaj u mnie nikt sie nie zesral wiec mow za siebie :)
  • Odpowiedz