Wpis z mikrobloga

centralizacja władzy w okół jednej osoby, totalne uzależnienie od Rosji, sankcje gospodarcze i ograniczony dostęp do rynków europejskich, ograniczanie wolności słowa, represje, pałowanie i zamykanie w więzieniach za krytykę władzy, łamanie praw człowieka. Ja #!$%@?, serio mam dalej wymieniać? Stali się kolejnym obwodem Rosji bez żadnego wystrzału.


@agdybytak: Przecież właśnie opisałeś jego idealną wizję państwa, więc nie dziw się że teraz jego pierwszej wypowiedzi. xD
ja #!$%@?, ale mieliśmy szczęście, że PIS z Konfą nie mają większości, to byłaby katastrofa porównywalna do przejęcia władzy przez >Łukaszenkę w latach 90 xDDD


@agdybytak: chyba nie powinniśmy takich podsumowań robić od razu po 0 dniach nowych rządów. PiS to kompletne debile i oszołomy, ale tak realnie to właściwie tylko poprawili sytuację z gimnazjami (debilny pomysł, nie mamy na to odpowiedniej liczby nauczycieli i szkół) oraz obniżyli podatki.

Czy inflacja
poprawili sytuację z gimnazjami (debilny pomysł, nie mamy na to odpowiedniej liczby nauczycieli i szkół)


@bardzodobrykolo: To nie jest takie jednoznaczne. O ile w miastach nie miało to znaczenia, tak na wsiach poziom nauczania spadł, bo w czasach gimnazjów uczniowie z kilku małych miernych wiejskich podstawówek zjeżdżali do jednego gimnazjum którego poziom był wyższy. Bo statystycznie czym większa szkoła tym jej poziom jest lepszy. A teraz ci uczniowie zostają na kolejne
@agdybytak: mam nadzieję że nie masz zamiaru się rozmnażać xd jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Każdy inteligentny człowiek wie że Konfederacji się nie opłaca wchodzić w żadną koalicję bez względu na to czy mają 7% czy 12% jak w sondażach z bardzo prostego powodu po 4 latach zniknęli by. Zobaczysz co będzie z lewicą jak przyszłemu rządowi spadnie 2-3% poparcia to Lewicy nie ma xd
Twierdzisz że Białoruś ma się lepiej niż Ukraina, jak oni są pod wpływami Rosji.


@Erwto: To nie moje stwierdzenie to są zwyczajnie fakty. No i raz są mniej raz są bardziej. Przez naszą idiotyczną polityke zagraniczną teraz znowu są bardziej. U nas przecież też mówią, że ruska agentura rządzi xD
pomijajac to, ze jestes antykonfiarskim spierdoxem to jaka katastrofa sie stala po przejeciu wladzy przez Lukaszenke? Bo Bialorus radzi sobie duzo lepiej niz Ukraina.


@Programista500plus: Pewnie dlatego, że jest całkowicie zależna od Rosji i jeśli Białoruś by się sprzeciwiła Rosji to skończyłaby jak Rosja. BIałoruś też nie jest w stanie wojny. Co więcej, tak im się super żyje, że masa Białorusinów woli żyć w Polsce a protesty wielkościowo też mieli słuszne,