Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #dziewica #seks #rozowepaski #zwiazki

Piszecie, że nie ma dziewic po dwudziestce. Są nawet takie po trzydziestce. Ale nie sądzę, by ich było wiele.

Są to przede wszystkim dziewczyny o konserwatywnych poglądach (jak seks to po ślubie) i jest to oczywiście związane z wiarą. Byłem w takich środowiskach i znałem takie dziewczyny. Jedna mi się zwierzyła, że są chłopaki, którzy polują na takie, na przykład na pielgrzymkach. Ją paru takich próbowało zbałamucić.

Oczywiście nie jest tak, że każda wierząca singielka to dziewica. Wręcz rzekłbym, że takich dziewczyn jest bardzo mało. Znałem też takie nawrócone dziewczyny, co za młodu za przeproszeniem wyskakały się na wiadomo czym, a teraz takie zgrywają cnotliwe, że jak seks, to tylko po ślubie i że w ogóle "szaleństwa jej nie interesują".

Spada liczba wierzących młodych osób, stąd i liczba takich dziewic, które czekają ze stosunkiem do ślubu też pewnie bardzo spada.

Kiedyś czytałem artykuł o dziewczynie, która straciła dziewictwo tuż przed trzydziestką. Była dziewicą nie że względu na światopogląd tylko po prostu nie była atrakcyjna. Wspominała, że ma nadwagę i była nieśmiała. Założyła sobie konto na portalu erotycznym i migiem znalazła chętnych na seks, z których wybrała sobie tego, który ją najbardziej zainteresował. Tak to działa u kobiet. Temat tych portali erotycznych poruszę w innym poście.
  • 6
  • Odpowiedz
  • 4
@ChlopoRobotnik2137: Kiedyś pisałem z taką pulchną dwudziestoparolatką ze Śląska i przekazała mi, że ona do niedawna też była dziewicą, a odkąd założyła sobie konto na portalu erotycznym, to często umawia się z kimś na seks. To nic, że jak sama wspominała, raz ktoś ją okradł bo zaprasza obcych, pewno często szemranych typów do swojego domu. Badania lekarskie? A co to ją obchodzi? Jak sama wspominała, ważne, żeby było "ostro". Straszne pustogłowie.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Znałem taką już po 30, też była przy kości. Ot tak mi kiedyś napisała, że jest dziewicą, strasznie była zboczona, ale i tak nikt ją nie chciał puknąć z uwagi na masę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nano22: Dzisiaj w drodze do pracy widziałem taką już nawet nie otyłą, co wręcz z chorobliwą nadwagą dziewczynę. Tak sobie myślę, że seks z nią, nawet gdyby ktoś był chętny, byłby też trudny ze względu na same jej rozmiary i jej potężną masę. Właściwie to facet mógłby być tylko na niej, bo przy innej pozycji mogłaby go po prostu zgnieść. No i przydałby się też dość długi członek, by był w
  • Odpowiedz