Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że od stycznia wejdzie eurokomuna na pełnej. Mniejsze Państwa będą miały kij do powiedzenia. Wszystko będzie centralnie zarządzane z Mosk.. wróć z Brukseli. Niemcy w końcu po stu latach dopną swego. Moim zdaniem nie na długo bo te mniejsze Państwa po zabraniu prawa weta zaczną się buntować wychodząc z UE.

Nie udało się w 1914r

Nie udało w 1939r

Nie uda w 2024r.

To nie ma prawa przetrwać, taka prawda, to zamach na suwerenność, nikt normalny nie będzie się temu biernie przyglądał. To koniec UE jaką znamy.

#uniaeuropejska #polska #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #ekoterroryzm #eurokomuna #komunizm #polityka
A.....n - Wychodzi na to, że od stycznia wejdzie eurokomuna na pełnej. Mniejsze Państ...

źródło: IMG_20231025_193528

Pobierz
  • 21
@4lord: @theOstry każdy z was ma racje, natomiast weźcie pod uwagę, że nikt nie dyma Polaków jak sami Polacy, więc może się okazać, że to zmiana na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen: w sensie że postawią nam swojego człowieka jako marionetkę w rządzie, wybudują mur na wschodzie za który będziemy próbowali uciekać i ustanowią milicję która będzie nas pałować za niewygodne hasła?

Motzno was już poj3bało żeby porównywać UE do ruskow z 45 i kolejnych lat xD ja rozumiem, że ogólnie obawy są uzasadnione, ale z takimi przekonaniami to najlepiej zrobisz jak wyjedziesz do jakiegoś wolnego państwa jak Białoruś xD
Będziemy obszarem peryferyjnym, który rdzeń (Niemcy, Francja, Beneluks) będzie dymał jak tylko się da.


@4lord: Nie wiem jakiego trzeba mieć raka mózgu, żeby nie pamietać jak ten biedny #!$%@?łek wygladał przed wejsciem do UE. PIS nawkładał do głowy pierdół tak jakbyśmy przed wejsciem do UE byli mocarstwem a nie taka zasyfiałą, skorumpowaną Ukrainą gdzie ludzie przymierali głodem. Ja pamiętam i jak chcesz powspominać to zapraszam. I żadnymi peryferiami nie jesteśmy.
@Aquamen: I dobrze, nie widzę, jak ma funkcjonować rada europy, kiedy w radzie jest 30 członków i każdy ma prawo veta. A tak silna UE to silny przeciwnik dla polityki USA, Chin czy też Rosji.
@theOstry: ale rozumiesz, że wg obrazku OPa to większością głosów mogą np. zrobić wysypisko materiałów radioaktywnych w twoim mieście? Ludzie, na których nikt z Polaków nigdy nie głosował, jeżeli w ogóle to np. Niemcy i Francuzi ich wybrali. Brzmi to mocno niedemokratycznie.