Wpis z mikrobloga

  • 1
@Redbulltabak pewnie można, ale jakoś te osoby które znam i były z bogatych domów to pokończyły studia, otworzyły własne firmy itp. lub jakieś inne sposoby kariery wybrały xD i z biednych co teraz są bardzo bogaci też, więc to takie gadanie a od czego to zależy nie wiem już sam, może wychowanie geny itp
  • Odpowiedz
@Cancermoon i to są te drobne szczegóły bo nawet pisząc o talencie mówisz że KTOŚ ma ci go pokazać XD a z jakiej paki ktoś? Sam musisz odkryć w sobie to co masz najcenniejsze i sam musisz to obrócić w kasę jak chcesz czerpać z tego profity.
No i w reszta komentarzy to typowe #!$%@? nieudaczników golodobcow którzy chcieliby mieć wszystko na już i teraz a nie chce im się pracować na
  • Odpowiedz
@Cancermoon: miałem kumpla w szkole - umysł ścisły, który wszystko umiał z samych lekcji, gościu poszedł na informatykę i po jednym zjeździe studiów zaocznych w Siedlcach odpuścił, po latach wrócił do projektu mgr w mieście powiatowym na "uczelni" dla urzędniczek z gminy xD Moim zdaniem sukces znajduje się w psychice (konsekwencja/wola walki), umiejętność uczenia się/szukania informacji, umiejętność manipulacji xD
  • Odpowiedz
@Cancermoon ale #!$%@?, nie ma czegoś takiego jak talent, jest tylko i wyłącznie ciężka praca. Możesz mieć co najwyżej predyspozycje fizyczne ale nie nazywaj tego talentem. Jak nie #!$%@? po kilkanaście godzin dziennie robiąc to w czym chcesz być dobry to nigdy nic nie osiągniesz. Każdy sportowiec czy muzyk musiał od małego ćwiczyć i szkolić umiejętności.

Druga sprawa to rodzice. Jeśli rodzic nie będzie ciągnął dzieciaka na zajęcia i dbał o to
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen tak tak, powiedz to wszystko sportowcom którym na przeszkodzie stanęły kontuzje z powodów takiej a nie innej budowy ciała albo przypadków losowych jak zderzenie z innym zawodnikiem albo poślizgnięcie się. Trzeba mieć szczęście żeby cała ciężka praca nie poszła na marne i nie tylko o sport mi chodzi
  • Odpowiedz
nie wykorzystywałeś znajomości, nie korzystałeś z żadnych rad?


@Docent_Jan_Mula: wykorzystywanie znajomości nic ci nie da, jeśli na start nie masz czegoś do zaoferowania. a rady tak na prawdę można sobie w dupę wsadzić - to, co jest dobrym rozwiązaniem dla innych nie musi być dobrym rozwiązaniem dla mnie.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula sukces w życiu to składowa wielu czynników. I talent i znajomości i ciezka praca i pewnie też wiele innych… ale nigdy nie możesz zakładać, że któryś z tych czynników samodzielnie poprowadzi Cię na szczyt.
Nawet jak masz talent to bez pracy nic z tego nie będzie. Nawet jak masz znajomości to również może coś pójść nie tak. Dlatego jak tylko jest to możliwe to trzeba brać sprawy we własne ręce w
  • Odpowiedz