Wpis z mikrobloga

@plasq: to jest własnie typowa tutaj cebula polska, słabo polaki, bo zawsze źle, mieszka w starym mieszkaniu źle.. mieszkałbym w złotej willi z basenem też #!$%@? byłoby źle, ten kraj nie ocaleje, za dużo microbów z IQ na poziomie małpy saudyjskiej
  • Odpowiedz
  • 342
@R_O_T_T_E_N przecież to jest standard w Europie wschodniej, że z zewnątrz dom wygląda jak rudera a w środku wysoki standard. Takie zabezpieczenie przed złodziejami, już nie raz to widziałem
  • Odpowiedz
@Tommy__: przecież Kaczafi nie umie korzystać z życia, co on tam może mieć w tym domu. Nie ma do kogo się odezwać na niczym się nie zna, siedzi jak dziad z kotami. Czuję, że ma meblościankę z prlu a z kuchni nie korzysta nawet bo nie umie
  • Odpowiedz
@szuleer no kaczafi pewnie nie i zastanawiam się co teraz będzie robił jak będzie szeregowym posłem, jak TVP przejmą to nawet nie będzie miał gdzie udzielać wywiadów no chyba że u Sakiewicza
  • Odpowiedz
Kaczafi mieszka w zwyklym polskim domu, a nie jakiejś złotej willi xD.


@plasq: bo on jest gorszy od złodzieja. Jego nie interesują pieniądze tylko władza i kontrola. Dlatego otacza się złodziejami którzy zrobią wszystko dla tych złotych willi.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: na pytanie czemu ten dom wygląda jak wygląda trzeba sobie przypomnieć modlitwę Polaka z dnia świra. Polityk żeby był wybierany musi być podobny do tych co go wybierają i muszą się z nim utożsamiać. A teraz przypominajka:

Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"#!$%@? sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."

Kto ja jestem? Polak mały
  • Odpowiedz
przecież to jest standard w Europie wschodniej, że z zewnątrz dom wygląda jak rudera a w środku wysoki standard. Takie zabezpieczenie przed złodziejami, już nie raz to widziałem


@Tommy__: Ja też. U swojej byłej, której rodzina przyszła po wojnie gdzieś z nieokreślonego wschodu.

Azbest na dachu, podgniła altanka, nieumyte lub podrapane starą farbą od zewnątrz okna. Zardzewiałe rynny. W tle na pierwszym planie stara szopa. Zero podjazdu, autem wjedziesz jak chcesz
  • Odpowiedz