Wpis z mikrobloga

#hotelparadise oglądam dzisiejszy odcinek, gdzie znów do jednej osoby mają problem bez powodu, czyli Wojtka, czują chyba po prostu zagrożenie, może się nie pożegnał z nimi miło ale miał swoje powody, szkoda ze niema Marvina i mallu to by bylo wsparcie, super ze trafil na Alę, ale wiecej scen ze srochem i okruszkiem (swoją drogą rozwala mnie ta ksywa), i tak sie cisnienie podnosi, nie mogę na nich patrzeć ich mimikę, wypowiedzi, no po prostu nikt z 7 edycji mnie tak nie drażnił, a Kori się niby bała ze Wojtek ją wybierze, a tak naprawdę widać że jej sie podoba ze za nia latają i teraz ma pewnie gula że wybrał Alicję, reszte odcinka obejrze później bo naraz tego nie zdzierze, mala satysfakcja ze tępy pawel wybrał justyne i troche pokrzyzowal im plany, szkoda mi oliwi bo jest mega sympatyczna, piękna i nie ma w sobie tej zawisci i negatywnych zachowan co inni.
  • 1
@Silver86: Roch już robi grunt pod opinie na temat Wojtka, nastawia negatywnie grupę w jego stronę, przemyca plotki które nie pokrywają się z rzeczywistością (nie wybierze Alicji bo to nie jego typ wizualny... Pfff). Tori wspomniała że wywarł na niej dobre wrażenie (w czasie treningu) co widocznie ukuło ego roszka.