Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie to, co musi siedzieć w głowie takiego typa. O ile jeszcze trochę „rozumiem” jak podobnej zbrodni dokona jakiś wariata przypływie impulsu, głupiej myśli tak to jest przerażające… ogarnijcie sobie to, że ty przez kilka tygodni latał po lesie z saperką szykując różne skrytki i kryjówki i myśląc sobie „jak już poderżnę synkowi gardło to najpierw przyjdę tu schować ciuchy pobrudzone krwią, potem pójdę tam po mielonkę a tu się prześpię”.

Gość sobie planował wszystko co zrobi po zabiciu swojego 6-letniego syna. Wybierał najlepszy do tego dzień… jak tam musi być w głowie nasrane że ani razu mu się nie zapaliła lampka z hasłem „co ja w zasadzie #!$%@?…”. Coś strasznego

#polska #trojmiasto #grzegorzborys #mordercy
enzojabol - Przeraża mnie to, co musi siedzieć w głowie takiego typa. O ile jeszcze t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
@wonsz337: no ja mam właśnie taką teorię. Ktoś tam się wypowiadał, że chłop lubił się tam kręcić, spędzał tam nawet chyba dnie/tygodnie na takim survivalu (w Gdańsku xD). Pewnie robił sobie teren na wypadek W (może podobnie jak preppersi, przygotował sobie kryjówki, schrony, racje żywnościowe na wypadek jakby coś się #!$%@?ło na świecie), a że #!$%@?ł taki numer to wyszło jak znalazł.
Chociaż dziwi mnie, że po takim numerze już dawno
@enzojabol może jakaś chora wkręta mu odnośnie tego dziecka wjechała, ludzie mówią, że dziwnie się zachowywał, ten tekst o bestiach, który zostawił też był dziwny, może jakaś niezdiagnozowana schizofrenia?
@palodisko czytałam dzisiaj wywiad z przedszkolanką jego syna, podobno dzieciak od września praktycznie nie pojawiał się w przedszkolu i był pod opieką dziadków. To też jest zastanawiające