Wpis z mikrobloga

@Kitty9: dopiero co mówił, że nie było „praktycznie żadnych negatywnych wiadomości” i nagle wysyp? Oj coś mi się tu nie klei :)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: pamiętasz akcje z Klauno. Jak jakaś zielonka wpadła na Wykop i twierdziła, że jesteśmy zorganizowaną grupą przestępczą???

To było po tym jak ktoś jej chyba auto porysował

A wychodzi na to, że my to jednak tylko komiksy sobie tutaj rysujemy. Ufff, co za ulga, że te pasy Szahida jednak możemy w garażu na lepsze czasy trzymać¯\(ツ)/¯
Pionki z instagrama robią czarną robotę za nas ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 13
O ile Pani te kosę mogła sobie darować, bo to już pod jakieś groźby karalne podchodzi, a po co - to Pan Bartuś prawilnie wyjaśnił Rocha, jasno i wyraźnie. Nie każdy musi elokwentnie i pięknymi słowami pisać co myśli, a meska #!$%@? z krzywa morda to taki prosty i bezpośredni przekaz ;-)
  • Odpowiedz
@Kitty9: a mnie takie rzeczy przerażają. Można potępiać jego zachowania jak najbardziej, ale drugiemu człowiekowi życzyć na podstawie programu w tv śmierci, kosy itp. to jest chore
  • Odpowiedz
@Rosalinea: bo my Rozka uprawiamy sobie satyrę, ot taka po prostu zwykła szydera, często niosąca trafne spostrzeżenia, z których "UCZESTNIKI" mogliby wyciągnąć wnioski i zastanowić się nad sobą.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: dokładnie to samo idealnie tak samo pomyślałam ,że tutaj nad wyraz kulturalnie ocenia się jego zachowania ()
@Rosalinea no wasze memy kochani, to delikatesy na Wiejskiej,
same smaczki i rarytasy pokazują
ale wiadomo tak się dzieje bo my się szambem brzydzimy
  • Odpowiedz
@Malamaa akurat z tą kosa to ewidentnie przegięcie, oni się wszyscy porządnie obsrali teraz, ale cóż, każde działanie ma jakieś konsekwencje. Myśleli że będzie cudnie okazało się odwrotnie, ale to nie widzowie są temu winni.
  • Odpowiedz