Wpis z mikrobloga

Zmiany na skrzyżowaniach - ul. Mieszka I

Warto tutaj wspomnieć dla wszystkich samochodziarzy, że zmienił się nieco ruch w pobliżu ulicy Mieszka I. Zmiany tyczą się głównie skrzyżowań Mieszka I i Białowieskiej oraz Mieszka I i Milczańskiej. Warto przeczytać, żeby potem nie było takich sytuacji jak od wczoraj się zdarzają, że ludzie masowo trąbią i się kłócą nie wiedząc o tych zmianach.

Więcej można przeczytać tutaj: TU

#szczecin
  • 9
  • Odpowiedz
@dzieju41 zmiana jest na stałe! Tylko wprowadzili ją moim zdaniem w kiepskim okresie, powinni to zrobić dużo wcześniej, żeby ludzie ogarnęli i się przyzwyczaili, albo wstrzymać konie na po święcie, bo wprowadzenie tego teraz to proszenie się o wypadki xD
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Bo jeżdżą na pamięć. Co też sam robię, na szczęście tamtędy jeżdżę dosyć rzadko i jeśli mogę to unikam godzin szczytu, chociaż wczoraj przyszło mi stać w korku na Bramie Portowej bo prawy pas zamknięty i do tego nie było tam żadnego sprzętu, żadnych maszyn i żadnego pracownika. Po #!$%@? oni ten pas zamknęli powodując, że z 2 pasów i z bocznej 3 ciąg pojazdów wjeżdża się na 1 pas.
  • Odpowiedz
@dzieju41 my w środę staliśmy w korku na santockiej od ku słońcu do 26 kwietnia xD nie wiem, czy to przez zamknięty przejazd na Jagiellońskiej, czy to już z okazji święta trupka
  • Odpowiedz