Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner: ona nie ma spartaczonych tylko są celowo tak wymodelowane. Nie pamietam jak to się nazywa, ale taka moda. Zgadzam się, że miała śliczny, nietuzinkowy swoj naturalny kształt. Niepotrzebnie zmieniała. Niestety w takim świecie plastiku żyjemy teraz i to co modne, nie zawsze ładne.
  • Odpowiedz
@Millady wiem, ze jest metoda taka ale one nie powinny tak sterczec jak kaczce, to nie o to chodzi kompletnie, ona ma zle zrobione, jak wiele dziewczyn, to trzeba wszystko rozpuscic i od nowa robic bo jest za duzo kwasu i on jest juz wszedzie, nawet w sluzowce, ja tez mam powiekszane usta i nie mowie, ze nie powinna robic, jak chciala to niech robi ale niech zaplaci wiecej i zrobi u
  • Odpowiedz
@Millady
@kyIiejenner
Tez mi sie zdaje, ze to nie jest spartaczenie. Wiki prawniczka to miala, z ewidentna migracja. Tu nie jestem pewna, a na pewno ta niedomykajaca sie dziurka to efekt, ktory wiele kobiet chce uzyskac. Dla mnie jej aktualne usta wygladaja odpychajaco, a jedyna co to moglabym powiekszyc delikatnie gorna warge by wyrownac asymetrie. Juz wtedy miala gorna warge wysunieta nad dolna, a powiekszenie obu w takim stopniu jezcze to uwydatnilo.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: @Millady @kyliejenner @czerwonolica a ja gdzieś widziałam, że nie jest to efekt, który zaproponowałaby odpowiedzialna kosmetyczka czy lekarz, ten sposób wykonywania ust jest krytykowany w branży beauty przez specjalnistów, jednak to nie znaczy, że tego nie wykonują.
Mallu też ma za bardzo zrobioną twarz, widać to na jej insta i jak mówi to w niektórych miejscach powstają dziwne zmarszczki.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: no proszę, jakby się "niezrobiona" Mallu pokazała w HP to razem z Łucją i Oliwią stworzyłyby całkiem ładne Aniołki Charliego :) tylko Charliego brak... chyba, że Marvin
  • Odpowiedz
  • 0
@kyIiejenner @kyIiejenner ona tłumaczyła. Była u jednej kosmetyczki i jej wypełniła usta i miała taką szparę, potem drugi raz poszła do innej i zapytała czy tak ma być z tą szparą czy chce bez, a ona powiedziała że naturalnie też ma taką szparę i chce zostawić jak jest. @czerwonolica
  • Odpowiedz
  • 0
@kyIiejenner aaaa, sorki ja myślałam że chodzi o tą szpare. A ze ma kaczy dziób to myślałam zawsze że to za duża ilość wstrzyknięta i dlatego tak. Bo np Sroli ma naturalne i ładne bez kaczki
  • Odpowiedz