Wpis z mikrobloga

@6a6b6c: Dogadujecie się że sobą i będzie dobrze. Gra dobrze wprowadza nowych graczy, tylko zasady trzeba ogarniać.
I taka rada: grajcie klimatycznie. Bez tego gry z tej serii trochę tracą, jest tendencja do grania niczym w jakiegoś eurosuxhara.
@venomik: dzięki... trochę komedia przez wymyslanie glupich imion, ale luz. Zawsze dobrze się pośmiać. Zrobilismy dwa scenariusze z pięciu tutorialowych. Zapowiada się fajnie. Poczatek trochę był ciężki, ale się rozkręcamy.

Zastanawiam się czy nie zakupić audio do tego, bo tam aktorzy i muza w klimacie...

No wlasnje my euro gramlismy tylko do tej pory. Na sam mój pomysl, ze koop bylo krecenie nosem xD ale chyba chwyci..
No wlasnje my euro gramlismy tylko do tej pory. Na sam mój pomysl, ze koop bylo krecenie nosem xD ale chyba chwyci..


@6a6b6c: To teraz nie wiem czy wybraliscie najlepszą czy najgorszą możliwą grę.
Bo istnieją kooperacyjne gry euro. Moim absolutnym topem jest Spirit Island, fenomenalna gra, na dodatek świetnie radzi sobie z syndromem gracza alfa.

Z drugiej strony koopy przygodówkowe są bardziej cenione, więc moze coś tak zgrabnie łączące euro