Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazek #zwiazki #kobiety
Post głównie kieruję do mirabelek, ja już nie wiem co robić i mam straszny mętlik w głowie.
Sprawa wygląda tak, że mam chłopaka od 5 lat już. Jest po prostu cudowny i bardzo przystojny. Często sama się sobie dziwiłam, że on serio ze mną jest bo fizycznie jestem od niego mniej atrakcyjna.
W każdym razie rok temu mnie zdradził, ale postanowiłam wybaczyć. Nic grubszego, po prostu musiał odreagować cięższy okres w pracy, ja też dużo pracowałam. Laska z tindera i już na 100% nie mają kontaktu, z resztą spotkali się tylko kilka razy bo do wszystkiego mi się przyznał. Wiem, że mogłam wtedy zakończyć ten związek, ale serio to jest po prostu mój ideał. Zazdroszczą go wszystkie koleżanki, moja rodzina też go bardzo lubi itd. Niestety z miesiąc temu odkryłam kolejną zdradę. Tym razem z laską 10 lat młodszą (mamy 28 ja i 30 on) i jego tłumaczenie było, że ma taki fetysz i musiał go zaspokoić. Żadnego głębszego uczucia, chociaż jak przejrzałam jego wiadomości na TT i whatsapa to mało się jej tam nie oświadczył... Ale mówi, że musiał tak pisać, bo inaczej tamta by go nie chciała, ale chciał ją tylko wykorzystać itd. Po tym wszystkim płakałam chyba 3 dni, a on wtedy powiedział, że żałuje i że przeprasza.
Ma też w planach oświadczyny i przysięgał, że taki jest itd. ale po ślubie wszystko się zmieni. Jak usłyszałam z jego ust, że chce się ze mną ożenić, to momentalnie o wszystkim zapomniałam. Kocham go strasznie i ten ślub to moje marzenie, po prostu byłabym już całkowicie spełniona. Wydaje mi się, że mówi w tym prawdę, ale boje się, że do ślubu (czyli pewnie za 2 lata) coś jeszcze odwali :/ Sama nie wiem już co robić, zapomnieć o tym i wybaczyć?
Wiem jak wyglądają te zdrady, ale serio nie czułam się zaniedbana przez ten czas. Mieszkamy razem, więc mamy kontakt codziennie i rzadko wychodził na noc, jak już do kolegów. A po wiadomościach, które sam mi pokazał jakie im pisał to wygląda jakby serio chciał się z tymi dziewczynami po prostu zabawić i tyle. Np. w pierwszym tygodniu znajomości komentował jej bieliznę, że mogłaby taką mieć na ich ślubie XD Trochę mnie to bawi, bo mi o ślubie nic nie wspominał tyle lat a z nią jak widać też poważnych zamiarów nie miał. Albo jakieś teksty, że będą mieli ładne dzieci, jak oboje nie chcemy mieć dzieci. Może któraś z was miała podobny problem i powie jak to się skończyło?
Boje się też, że niestety lata lecą, a ja już na 100% nie znajdę nikogo lepszego, o ile w ogóle kogoś znajdę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1. Chad grzmoto-kogut - jest
2. Brzydsza od niego szara myszka z niższym SMV - jest
3. Wybaczenie zdrady, bo zdrada chada to metafizyka - jest
4. Szara myszka oczekuje ślubu, jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, chad w tym samym momencie rucha nastolatki - jest
5. Dziewczyny, co robić? Przecież nie zostawię takiego ciacha, bo już mam prawię 30 lat i pociąg odjeżdża - jest
Anonimowe Mirko-Zrzutki -
  • Odpowiedz
@mirko_anonim „przysięgał, że po ślubie się zmieni” XD

Z całą pewnością, szczególnie, że pokazałaś że dajesz mu na to przyzwolenie to po co ma być wierny? Niestety, dorwałas taki egzemplarz, który nie jest wierny i nie sadze, że to się zmieni. Zrobił raz, zrobił drugi a to pewnie tylko tyle ile Ty wiesz a moze być tego dużo więcej. Jeszcze chłop komentuje inną odnośnie ich ślubu i ich dzieci, no w ogóle
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Jako samiec z wieloletnim doświadczeniem w zdradzaniu powiem Ci teraz jak to wygląda z perspektywy Twojego chłopaka: będzie to robił nadal, a te dwie laski, które odkryłaś na bank nie są jedynymi :) Żeby w tym wieku dobrać się do takiej 20-tki trzeba przerobić po drodze spooro innych. Jeżeli jest dobry w łózku, to ewidentnie lubi ten sport, więc pewnie posuwał/posuwa również te mniej urodziwe dziewczyny.
Niech zgadnę,
  • Odpowiedz
  • 0
W każdym razie rok temu mnie zdradził, ale postanowiłam wybaczyć. Nic grubszego, po prostu musiał odreagować cięższy okres w pracy, ja też dużo pracowałam.


@mirko_anonim strach pomyśleć, co będzie jak będzie miał jakieś większe problemy w życiu do odreagowania. Codziennie inna laska z tindera? xD

Żadnego głębszego uczucia, chociaż jak przejrzałam jego wiadomości na TT i whatsapa to mało się jej tam nie oświadczył... Ale mówi, że musiał tak pisać, bo inaczej
  • Odpowiedz
Byłam z facetem 11/10. Nawet koleżanki lesbijki mówili, że przy nim miękną im nogi. Inna stwierdziła, że w dobie Socjal Mediów nie wiedziała, że tak przystojni faceci w ogóle istnieją. Ja zdecydowanie "średnia" z wyglądu + zawsze lekka nadwagą. Pogonilam dziada też przez zdrady, a teraz tylko sobie zarzucam, że straciłam przez swoją głupotę i niskie poczucie wartosci 1,5 roku życia. Szanuj się Mirabelko! Jego uroda w końcu minie, a #!$%@? charakter
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nigdy się nie zmieni, zawsze będzie szukał dupy ja boku a ty głupia będziesz mu wierzyć. Babiarz zawsze zostanie babiarzem znam takich i ślub w ich przypadku nic nie zmienił.
  • Odpowiedz