Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin: @ciezki_przypadek @apic123
Panowie, proponowałbym się wstrzymać z zakupem póki co. Bon jest i tak ważny dwa lata.
Rozporządzenie odnośnie wymagań stawianych sprzedawcom jest póki co chaotyczne a sama oferta laptopów u różnych sprzedawców skupia się na 4-5 modelach, oczywiście niskiej półki.
Główny powód to zapewnienie gwarancji 3 letniej, czego wiele modeli nie może spełniać. Te oferowane też nie spełniały wcześniej, ale sprzedawcy godzą się na ryzyko przy sprzęcie masowym i
  • Odpowiedz
@Mabchir: Jestem takiego samego zdania jak Ty, przeglądałem różne oferty nawet z dopłatą- nic ciekawego. Poczekam jakiś czas. Zobaczymy może zajdą jakieś zmiany.
  • Odpowiedz
@Mabchir: AMSO mnie też mocno zastanowiło bo przecież oni sprzedają sprzęt używany, a nawet jak wejdę w zakładkę "Laptopa dla nauczyciela" to tam jest zbiór jakichś randomowych laptopów, które nie spełniają w ogóle wymagań wg ustawy xD
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: wszystko zależy od tego jak będziesz użytkować tego laptopa. U nas prym wiodą HP-ki i Lenovo, o dziwo przekraczające cenowo te 2,5K z bonu i w rozmowach wychodzi, że nauczyciele wolą dorzucić więcej i mieć lepszy procek i pozostałe parametry. Zobacz sobie na Laptop dla nauczyciela modele, które spełniają wymagania programu, a jednocześnie nie są shitem z marketu i zadzwoń do chłopaków, to na pewno podpowiedzą w co warto zainwestować.
  • Odpowiedz