Wpis z mikrobloga

Chciałabym zrozumieć o co chodzi z tym rochem. Zaczęłam oglądać ten sezon nieco później i wygląda na to że odcinki z Łucją były już skrócone na player ponieważ nie widziałam tam tego strasznego zachowania,o którym pisali na pudelku ????
Owszem jest dupkiem, ale nie było to nawet w połowie tak chamskie jak to co miała fitnesiara. Mówię tylko o tym co widziałam. Nie pisze żeby go bronić tylko jestem ciekawa co mnie ominęło.
Poza tym wydaje mi się, że on się dobrze zorientował że laski na niego lecą i przez to się rozleniwił, nic właściwie nie musiał robić. One kombinowały a on był spokojnym, wyważony obserwatorem bo robiły kontent za niego. Rzekłabym że jest równie nudny co Paweł.
Jezeli widać po nim jakieś ożywienie to kompletnie nie wtedy kiedy chodzi o relacje a właśnie kiedy pojawią się ktoś mógłby zdemaskowac jego wizerunek nonszalanckiego intelektualisty. Bo tak naprawdę to on sobie wygenerował sam pozycję w grupie, w którą wszyscy uwierzyli a to tylko dlatego że są ciut głupsi. Jak jest ktoś kumaty to rozgrywa go w 1 dzień. A że są tam ludzie którzy nie odróżniają ondulacji od owulacji to się nie dziwię ze ćwierćinteligent Roch jest dla nich rodzajem lidera.

#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@Alkmena: chyba faktycznie pozmieniali albo ty w przeciwieństwie do sRocha jesteś złym obserwatorem....." on był spokojnym, wyważony obserwatorem bo robiły kontent za niego" . Zreszta inne są efekty obserwowania i analizowania kiedy sie codzień ogląda od początku sezonu, potem to się rozmywa. Skoro zaczęłas od początku sezon, od początku przeczytaj tag , może cos zaobserwujesz
  • Odpowiedz
@Alkmena: było pokazywane jak gada na Łucję do innych, zwłaszcza nowych uczestników, aby broń boże się z nią nie przyjaźnili, były jakieś komentarze podczas konkurencji dziewczyn, dowalał jej na pandorach, gdy udzielała odpowiedzi on zadawał dodatkowo tendencyjne pytania aby ją pogrążyć no i potem manipulacja Kukizem, że jak wybierze Ł. Zamiast Tori to będzie miał ciężko w programie. Moim zdaniem zapalnikiem była jednak Tori, która już po kilku zdaniach zamienionych z
  • Odpowiedz
@Ziutkatrutka: Łucji już nie ma długo w Hotelu ale pamietam, jak na początku właśnie Mongolica cały czas ją jechała za to, ze szuka sobie partnera (#!$%@? dziwne, wcale nikt nie jest w programie, w którym właśnie o to chodzi) tak jak piszesz, Obsroch dopiero później podłapał temat ale jako jedna z pierwszych osób to właśnie Mongolica, ona rozpoczęła najazd na Lucy. Ja tego nie zapomniałam i moim zdaniem Mongolica jest najbardziej
  • Odpowiedz