Wpis z mikrobloga

Skrzyknęliśmy się z rodzicami z klasy mojego bombelka żeby im odmalować ściany w klasie. Obecnie jest sytuacja jak na picrel, ściana do połowy pamalowana farbą olejną. Jeżeli chcemy pomalować całą ścianę zwykła farbą typu magnat to jak wcześniej potraktować te część olejną? Może jakieś delikatne zmatowienie i później grunt? Co o tym sądzicie? #remontujzwykopem
Pobierz mariusz5891 - Skrzyknęliśmy się z rodzicami z klasy mojego bombelka żeby im odmalować...
źródło: temp_file3637461260914228914
  • 92
@mariusz5891 ściana wygląda na czystą, ja bym nie ruszał. Zabrał się do tego ewentualnie w wakacje albo w ferie. Jak znam życie to tam najlepiej jest zdjąć całą farbę i zaszpachlowac, pomalować dobra farbą którą będzie można myć
@mariusz5891: Ja bym w życiu tej olejnej nie ruszał, tylko nowy kolor na to w tej samej technologii. Dużo dłużej to będzie "nowo" wyglądało niż zwykła farba, nie mówiąc ile się narobicie żeby to zerwać. A weź pod uwagę że non stop ktoś będzie oparty czy ocierał się o to.
W liceum (daaawno temu :P) w 5 osób + wychowawczyni pomalowaliśmy naszą klasę tak w wakacje, zeszło tydzień, ale też wtedy