Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johny3339: podstawowe pytania:
- ile masz lat?
- masz dziewczynę?
- jesteś pokłócony z tamtym chłopakiem?
- a może tamten chłopak "odbił" ci dziewczynę?

Jak dla mnie nie napisałeś tutaj wszystkiego, bo strzelam, że po cichu, albo liczysz na związek z dziewczyną, albo chcesz odegrać się na tamtym chłopaku.
Nikt normalny z dobrego serca nie ma zamiaru opłacać "najlepszych" prawników (na których pewnie i tak nie stać by cię było) dla
@johny3339: Odpuść. Ta historia się kompletnie nie klei.
Laski potrafią same podbić sobie oko, żeby udowodnić przemoc, a Ty wierzysz jakiejś nowo poznanej.

Jeśli będziesz to ciągnął, to spodziewaj się oskarżenia o gwałt. Nie ważne, czy do czegoś dojdzie. Wystarczy, że odwrócisz się od niej, bo np. zobaczysz ją nachlaną na przystanku, a mówiła, że już nie pije. Może nie odpiszesz na wiadomości, a może okaże się, że laska jest ostro
@johny3339: bo TY chcesz, bo TOBIE nie daje spokoju. Bo TY myslisz że ON. TOBIE zależy żeby każdy się dowiedział.

Kto będzie zeznawał? Ona. Kto będzie o wszystkim wiedział? Jej znajomi i rodzice. U kogo otworzy to zamknięty już nieco rozdział? U niej.

Chcesz jej pomóc? Daj jej hajs na psychologa, niech sama sobie poukłada. Niech sama zadecyduje. Możesz bardzo delikatnie wyrażać swoje zdanie, jak już ona sobie wszystko przepracuje. Jakąkolwiek
@ArmaturaGramatura: z Twojej definicji którą podesłałeś


pochodzący z rodziny uznawanej za godną szacunku, z tradycjami


Czy rodzina godna szacunku nie interesuje się swoim dzieckiem, pozwala mu w wieku 16 lat chodzić na imprezy chlać wódę w jakimś towarzystwie którego z pewnością nawet nie znają, a jak potencjalnie dziecko oczekuje ich wsparcia bo wydarzyła się z jego perspektywy dramatyczna sytuacja i krzywda, to zamiast wsparcia i pomocy wyzywają od dziwek i nie
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: dobra, nie chcę wdawać się w takie szczegóły techniczne opuszczenia domu przez nastolatkę, ja Twojego zdania nie podzielam, ale też wiem, że takie rzeczy jak napisałeś się zdarzają, według mnie to niedopilnowanie rodziców jednak, ale w dalszym ciagu do drugiej części cytatu, tej wazniejszej się nie odniosłeś już, a to wydaje mi się dużo ważniejsze i raczej dużo trudniejsze do zaakceptowania w ramach jakiejś normy
z fartem
@antslom: ale co Ty wariacie jakiś do mnie problem miałeś, czy masz coś, czy o co Ci chodzi? Jak coś Ci się nie podoba to mów bezpośrednio skonfrontujemy się zaraz i nie ma sprawy, ja normalnym jestem człowiekiem zawsze gotowym na konstruktywny dialog w razie czego
z fartem
@johny3339: W niektórych krajach pijany kierowca jest uznawany za sprawcę.

Jak jest wypadek - jemu przypisuje się główną wine, nawet jeśli ten drugi zawinił bardziej.

Tak samo tuta - spiła się - wiedziała co robi.

Już sam fakt pica w szemranym towarzystwie ją dyskwalifikuje.

Jakbym poszedł pic z patusami - wszyscy by mi mówili, żebym tego nie robił, żebym nawet nie szedł na melinę, , a ja "ee to równe ziomale,