Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia
Ostatni odcinek to jakiś czas od ślubu? Kornelia coś mówiła że już pół roku zna męża? Trochę się pogubiłem.
Jeśli chodzi o pary to chyba przetrwa para Kornelia Marek.
Magda i Krzysiek już minęło zauroczenie.
Kinga i Marcin ani przytulania ani buzi tylko kłótnie. Zobaczcie Kinga nawet własną matką chce sterować.
  • 8
  • Odpowiedz
@kopek: Mnie szokuje, że Kinga z Marcinem najwyraźniej śpią w jednym pomieszczeniu, pewnie łóżku. Wtf? Skarżyła się, że on cos tam gada przez sen i ją to budzi. Ogólnie w takim przypadku to nawet jak się ludzie lubia, to jak najbardziej jest powód, żeby jednak spać w osobnych pomieszczeniach.
  • Odpowiedz
@FoorX może koleżanki w pracy Magdy są wtajemniczone w program i z tym związane reguły, może po prostu Kornelia nie jest blisko z osobami z pracy i nie ma ochoty ich informować, może po prostu za nimi nie przepada, bo wszystko komentują - widocznie chciała im kupić trochę czasu przed wpływem innych ludzi na ich relację. Nie wygląda jakby się go wstydziła, bo rodzina i przyjaciele wzięli udział w uroczystości. Ja ni
  • Odpowiedz
@kopek: gdzies wyczytałam w komentarzach ze Konrelia przeprowadziła się do Bydgoszczy i pracuje w Zusie a Kingę i Marcina podobno ktoś widział w Szczecinie trzymających się za rękę ale trochę nie chce mi się w to wierzyć ze facet nie uciekł od niej ????
  • Odpowiedz