Wpis z mikrobloga

#famemma
Czy sylwek odniósł się do Wątrora? Nie i nie zrobi tego nigdy tak jak z materiałem Quskiego.
Sylwek pominął kilka bardzo ważnych faktów w sprawie, szon olciak kłamał z wiekiem wszystkich i zwyrol dobrze o tym wie .
Wtedy by się okazało, że Boxdel pisał z szesnastolatką samemu mając 20 lat a to za mało na igrzyska i wyratowanie swojej zwyrolskiej dupy, zresztą u Sylwka była bardziej zwyrolska różnica wieku.
Dziewczyna się wycofała ale na wieść o filmie Wardęgi i nikt nie zlikował jej nazwiska bo ona sama pod nazwiskiem o tym mówiła.
Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą, zaraz ktoś wrzuci listę z punktami boxdela.
Manipule ale wami Sylwester drogie.
Ani jemu ani wam nie chodzi o społeczne dobro a o zwierzęce igrzyska, Sylwek o tym wie i dostarcza paszy dla małp
  • 17
@stiflear: gówno się odniósł, powiedział, że ma nagraną rozmowę i tyle a co z tego wynika? Nic i wyniknie też nic, nastąpiło tylko zbiorowe podniecenie, że nagrał a nikt nawet nie wspomniał, że fajnie było by to odsłuchać skoro ma. Karmi was pół słówkami próbuje kierować was w stronę która mu pasuje i robi to od lat
To, że próbuję wykazać w #!$%@? cięcie zwyrola to wcale nie oznacza, że stoję
@Misticmac: walczę z pewnym zjawiskiem, ale to chyba jeszcze za wcześnie na to dla ludzi, mianowicie jeśli bardzo zły człowiek #!$%@? drugiemu złemu człowiekowi robiąc źle to wcale go z automatu nie czyni dobrym.

W więzieniu jest podobne zjawisko, jeden zatłukł matkę i ojca młotkiem, przychodzi drugi który zatłukł ale tylko matkę i zaczyna umoralniać tego pierwszego bo zrobił mniej złego w jego ocenie i czuję się lepszy moralnie bo tylko
szon olciak kłamał z wiekiem wszystkich i zwyrol dobrze o tym wie .

Wtedy by się okazało, że Boxdel pisał z szesnastolatką samemu mając 20 lat


@Kroledyp: sorry ale to czy klamala czy nie, nie zmiena faktu ile naprawde miala lat i nadal ten 20 latek gadal jednak z 14 latka. i to raczej w interesie tego 20 latka jest zweryfikowac jej wiek
@Kroledyp: troche zbyt emocjonalinie do tego podchodzisz, wg prawa (i nie tylko) ona byla dzieckiem, nawet jakby kogos zabila nie odpowiadala by za to jak osoba dorosla, on byl pelnoletnim kolesiem i powinna mu sie lampka zaswiecic. sorry tez mialem 20 lat i nie wybrazam sobie pisac wtedy z "16 latka" a co dopiero z 14 latka ¯\(ツ)/¯
tez mialem 20 lat i nie wybrazam sobie pisac wtedy z "16 latka"


@wataf666: Jasne trafny argument, dostaję go tutaj co jakiś czas i słusznie bo to prawda, to teraz patrz
Sylwek będąc już starszy od boxdela, pisał w prost, że wyrucha 15 latkę bo czemu nie? Przecież wolno według prawa wolno mu. Czemu jeden jest obrońcą moralności a drugi złym człowiekiem? Dla tego, że jeden nagrał wcześniej o 5 minut
@Kroledyp: ja rozumie to ze zwyrol jest falszywa #!$%@? ma wiele za uszami. ja nie rozumie tylko czemu tak sie wczuwasz i bronisz baxtona? po jego ostatnim filmie i wczorajszym live widac ze baxton to jeszcze wiekszy manipulator od zwyrola. oboje powinni zniknac z zycia publicznego ale trzeba oddac zwyrolowi ze dzieki jego zawisci mamy potwierdzenie info o influ o pedofilskich sklonnosciach i wykorzystywaniu maloletnich fanek.
@wataf666: nie nie, to nie dzięki zwyrolowi, to Konopski robił porządny materiał od miesięcy, zwyrol się podpiął i wyskoczył pierwszy by ratować swoją dupę, nie widzę w mojej osobie obrońcy baxtona, palcem tylko pokazuje, że główny prokurator zwyrol według faktów ma gorszy numer za uszami a według publiki jest moralizatorem tylko dla tego bo lepsze filmiki umie. Dla mnie takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, to jest #!$%@? niebezpieczny precedens bo
to ze zwyrol wrzucil swoj film tylko by ratowac swoja dupe po aferze z goats (nikt juz o tym nie wspomina ¯\(ツ)/¯) to fakt, wiedzial ze oskarek robi swoj material i sie na szybko podczepil i wg mnie bardziej spiedrolil niz wator wypuszczajac swoj film tydzien przed oskarkiem, spieszyl sie by przykryc goats gate.