Wpis z mikrobloga

Europejczycy mają niezły mindfuck czy popierać #palestyna czy #izrael w #wojna gdy tymczasem obie strony tego konfliktu mniej lub bardziej otwarcie nas nienawidzą XD no ale Europa ma przepalone styki bo przecież TRZEBA się opowiedzieć po którejś ze stron, podobnie jak to było przy wojnie NA Ukrainie, mimo że obie strony to nasi naturalni wrogowie, ktorzy akurat tłuką się ze sobą.

#europa #polityka #ue
Sepia - Europejczycy mają niezły mindfuck czy popierać #palestyna czy #izrael w #wojn...

źródło: uuu-trudne-pytanie-feministka-anna-zawadzka

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Sepia
Wystarczy popierać tego kto nam się opłaca z punktu widzenia naszych interesów. A niestety jeśli już to właśnie Izrael jest dla nas bardziej korzystny. Także nie wiem kogo popierają Europejczycy ale Europa na pewno stoi za Izraelem.
  • Odpowiedz
@Sepia: Polactwo ma w ogóle tylko wrogów. Naturalnych, nienaturalnych, urojonych. Wszędzie wróg. Wróg czyha. Wróg nie śpi. Wróg chce nam zabrać. Brońcie matuszki Rassi... a nie, czekaj.
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o wojnę w Ukrainie, to tylko Rosja jest naszym wrogiem. Ukraina to w sumie bardzo bliski nam naród


@johny-kalesonny: tak bliski że używają flagi upa która dla Polaków jest jak swastyka(to bardzo odległe kulturowo, skoro dla nich święty symbol jest dla nas symbolem zła), składają na Polske skargi do WTO. Tak bliski naród że aż nie potępia się tam się skrajnych nacjonalistów mówiących o odbiciu Przemyśla xD tak bliski
  • Odpowiedz
może tobie dima: jest to absolutnie nieprzyjazny Polsce kraj


@Lketoglutaran: Jak wspierasz faszolków z Konfederacji, to wszyscy w okół są twoimi wrogami oprócz Rosji i Węgier. Szczególnie ludzie w Ukrainie cię drażnią, bo są konkurencją na rynku pracy jako dostawcy Uber Eats.
  • Odpowiedz
Tak bliski naród że aż nie potępia się tam się skrajnych nacjonalistów mówiących o odbiciu Przemyśla xD


@TurboDynamo: To tak jak w Polsce nie potępia się osłów, co mówią o polskim Lwowie.

#!$%@? głupoty, towarzyszu. Tak, Ukraina jest bliskim nam krajem nieważne co powie Bosak czy Bąkiewicz. Więcej, ten kraj będzie nam co raz bliższy w miarę upływu czasu, szczególnie jak już wygrają wojnę z Rosją.
  • Odpowiedz
To tak jak w Polsce nie potępia się osłów, co mówią o polskim Lwowie.


@johny-kalesonny: ja tam słyszałem jak nasz prezydent mówił że nie jest zainteresowany odzyskaniem Lwowa bo Ukraincy to nasi przyjaciele. Ze strony ukraińskiej nie słyszałem nic podobnego na tym szczeblu.

#!$%@? głupoty, towarzyszu

Pomyliłeś mnie z kolegami ze swojej trollowni

Tak, Ukraina jest bliskim nam krajem


Tylko geograficznie. Kulturowo jest bardziej nam odległa niż Niemcy. Mniej więcej tak
  • Odpowiedz
Nie interesują mnie prawicowe szury próbujące zbić na tym kapitał polityczny.


@TurboDynamo: No ale tylko takie osoby mają tak jednoznaczny pogląd na Ukrainę. Bardzo się dziwię, że nie było nawet o Wołyniu w tym wątku. Chociaż była flaga UPA :)

Nie będzie nam bliższy bo nie chce być nam bliższy. Będzie bliższy z Niemcami. Właśnie dlatego wnioskowali o Niemcow jako stałego członka rady bezpieczeństwa ONZ.


@TurboDynamo: No i wcale się
  • Odpowiedz
No ale tylko takie osoby mają tak jednoznaczny pogląd na Ukrainę.


@johny-kalesonny: mylisz się. Ja nie jestem za prawicą, głosowałem na PO. Coraz więcej ludzi takich jak ja myśli w ten sposób. Wyjdź z wykopowej bańki i porozmawiaj z normalnymi ludźmi.

Bardzo się dziwię, że nie było nawet o Wołyniu w tym wątku. Chociaż była flaga UPA :)


No szkoda że nie było, bo mogliby wystosować OFICJALNE PRZEPROSINY. Nie wspominaj o
  • Odpowiedz
Coraz więcej ludzi takich jak ja myśli w ten sposób.


@TurboDynamo: W sensie chodzi o konserwy z PO? Określasz się jako liberał? ;D

No szkoda że nie było, bo mogliby wystosować OFICJALNE PRZEPROSINY. Nie wspominaj o tym śmiesznym liście otwartym byłych prezydentów - to nie są oficjalne państwowe przeprosiny.


@TurboDynamo: Z prawakami tak, jak z tymi mitycznymi "babami", które sobie te prawaki wymyślają. Po prostu nie dogodzisz xD Żadne przeprosiny
  • Odpowiedz
W sensie chodzi o konserwy z PO? Określasz się jako liberał? ;D


@johny-kalesonny: nie mieszaj mnie w swoje plemienne myślenie prostaku.

Z prawakami tak, jak z tymi mitycznymi "babami", które sobie te prawaki wymyślają. Po prostu nie dogodzisz xD Żadne przeprosiny nie na miejscu.


Chyba masz schizofrenie, dyskutujesz sam ze sobą. Czy te prawaki i jakieś baby są z nami w pokoju?

To jest absolutnie nieprawda. Biorąc pod uwagę, że mieliśmy
  • Odpowiedz
nie ma to nic wspólnego ze współczesnym polskim demokratycznym społeczeństwem które wybralo różnorodny rząd od prawa do lewa bez jednej scentralizowanej silnej władzy. Jednym słowem nie #!$%@? o autorytaryzmie bo jesteśmy po przeciwnej stronie spektrum. Polacy odrzucili autorytaryzm.


@TurboDynamo: Polacy przez 8 lat nawet nie kiwnęli palcem w temacie autorytaryzmu, protestowała garstka ludzi z KODu, których wyśmiewano. W Sejmie za to poniżej (na szczęście) połowy, ale nadal ponad 200 posłów, jest
  • Odpowiedz