Wpis z mikrobloga

że nie mają ochoty być #!$%@? z UE za brak praworządności


@PfefferWerfer: Z tego UE to trzeba będzie być #!$%@? za kilka dobrych lat bo kierunek w jakim zmienia się Unia jest nie do przyjęcia. Centralizacja władzy w Brukseli, która będzie wykonywać polecenia Berlina i pośrednio Moskwy. Mandat jaki dał Naród w
2004 wygasa ponieważ to do czego wstępowaliśmy wtedy różni się diametralnie od tego co jest teraz. Brak praworządności to
Podatki powinny być równe dla wszystkich.


@Tytanowy_Lucjan: Pelna zgoda. Kazdy dostaje to samo (policje, nfz, oswiate, urzedy itp) na takim samym poziomie to powinien placic tyle samo.

Z tym ze tyle samo nie oznacza 'tyle samo procent ze swojej pensji" tylko tyle samo to tyle samo. Ale takiej rownosci i sprawiedliwosci nie chce chyba zadna partia (a juz na pewno nie pasozyty z lewicy)
@proba1: @dzbanzyciowy Wolę rząd w Brukseli i możliwość ucieczki z katotalibanu emeryckiego niż jakiekolwiek obietnice o wielkości jeśli tylko z wyjdziemy z UE jakie możesz tutaj składać.

Nie uważam Niemca czy Francuza za mojego wroga, możesz się napinać o IIWŚ ile chcesz, a i tak będę za tym żeby pisowska polska płaciła kary za naruszanie niezależności sędziów.

Pozdrawiam cieplutko. A i za wprowadzeniem euro też jestem ( ͡° ͜ʖ
Z tym ze tyle samo nie oznacza 'tyle samo procent ze swojej pensji" tylko tyle samo to tyle samo. Ale takiej rownosci i sprawiedliwosci nie chce chyba zadna partia (a juz na pewno nie pasozyty z lewicy)


@gorzki99: ZUS i ubezpieczenie emerytalne na JDG masz właśnie w taki sposób i wszyscy płaczą że ZUS zabija małe firmy i jak to tak można bezdusznie pobierać kiedy nie ma zysku.
ZUS i ubezpieczenie emerytalne na JDG masz właśnie w taki sposób i wszyscy płaczą że ZUS zabija małe firmy i jak to tak można bezdusznie pobierać kiedy nie ma zysku.


@PfefferWerfer: Ja pracuje na UoP. Czy mi sie wydaje, czy place procent mojej wyplaty? A co z PIT?
@PfefferWerfer: No wlasnie. A jakos nie mam szybciej do lekarza niz ten co placi mniej niz ja (ani wolniej niz ten co placi wiecej) Podobnie straz czy policja ma gdzies ile kto placi i do kazdego przyjezdza tak samo.
Taka to sprawiedliwosc lewacka. Pracujesz wiecej i ciezej to plac wiecej za to samo.
@dzbanzyciowy brak praworządności to wytwór medialny really ?

Przecież chłopie Ziobro ma w ręku cała prokuraturę i od niego zależy kogo będzie ścigał a kogo nie. Oczywiście swoich się nie ściga.
A z definicji prokuratura powinna być apolityczna.

A jeszcze jak dolozymi upolitycznone krs cz TK to już w ogóle zasada trójpodziału władzy idzie do kosza
Trochę ci się odkleiło bo 8 lat minęło i nikt nas nie #!$%@?ł xD


@johnex74: Ziobro ciągle nawołuje do polexitu, afera zbożowa to była niezła orgia sprzeciwiania się wspólnej polityce celnej i narracji rolników o uciskającej ich UE, konfederacja jakby weszła w koalicję z PiSem to dopiero by się zaczęły kolejne 4 lata walenia w bęben exitowców.

Węgry też jeszcze nie zostały #!$%@?, ale obserwuj teraz co się będzie działo jak