Wpis z mikrobloga

Ledwie wstajesz a tu

co najmniej 51 osób zginęło w wyniku ostrzału obozu dla uchodźców Maghazi w środkowej części Strefy Gazy

Stany na pewno zadowolone po ostatnich ostrzeżeniach dla Żymian.

#izrael #wojna
  • 17
  • Odpowiedz
problem w tym, że to sprawa całego świata


@LukaszLukasz7: no nie. Nie możemy ani pomóc, ani zaszkodzić, ani oni nam.
Bardziej interesuje mnie, czy w środę będzie padać, niż czy ktoś morduje dzieci po drugiej stronie świata.
  • Odpowiedz
@colliee
Twój kontrargument jest zły. (czemu usunięty już?)
@TheOneWhoKnocks wyżej pisze ze swojej perspektywy. O konflikcie, który jest z dala od nas. I ma to w d..e I w sumie słusznie.

Twój kontrargument byłby celny, gdybyś napisał o atakującej nas Rosji i chatkach bez kibla z perspektywy przeciętnego np. Marokańczyka. I uwierz mi, przeciętny Marokańczyk ma w dupie konflikt na Ukrainie, czy ten potencjalny atak Rosji na Polskę i chatki bez kibli.
  • Odpowiedz
@claudio_caniggia: Wyciągnąłem nieco więcej z argumentu niż można to w 100% stwierdzić za zasadne i nie chciało mi się czegokolwiek zmieniać.

Ludzie generalnie maja w dupie innych ludzi. Przejmują się tylko jeśli ich umysł potrafi wstawić siebie samego w danej sytuacji. Wciąż są różne stopnie tego i jeśli ktoś wręcz (lekko-)pozytywne odczucia ze śmierci całych zastępów ludzi to nie świadczy to o tej osobie dobrze i można się zacząć podejrzewać psychopatię
  • Odpowiedz