Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Jak zwykle typowy virtue signalling, żeby każdy zobaczył jacy oni mają dobre serduszko. Ciekawe jakie by mieli podejście, jakby im ktoś bliskiego znajomego albo kogoś z rodziny jakiś hamasowiec #!$%@?ł 7 października, biorąc pod uwagę, że nawet zwykłych azjatyckich robotników czy innych obcokrajowców nie oszczędzali i zabijali z okrucieństwem. Palestyńczycy nie zasługują na jakiekolwiek poparcie, dopóki noszą twarz hamasowskich psychopatów. Można jedynie współczuć niewinnym cywilom, którzy nawet jakby chcieli to przez
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ogólnie środowiska skrajnie lewicowe mają jakiś dziwny fetysz islamu. Pewnie przede wszystkim m.in. dlatego, że łechta to ich ojkofobię, bo dzięki temu mają dodatkową grupę, z którą wspólnie mogą nienawidzić własne środowisko. Problem w tym, że ta sama grupa bardziej od nienawiści w stosunku do danego państwa,kultury i religii szczególniej i przede wszystkim najbardziej nienawidzi sposobu życia ludzi utożsamianych z tęczowymi literkami i czerwonymi barwami, bo te pierwsze w szczególności chcieliby
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? nie usprawiedliwiam hamasu w żadnym wypadku. Przez lata świat przymykał oczy na zbrodnie Izraela, każdy miał to w dupie. Teraz gdy Izrael odpowiada na konflikt współmierny terrorem, to nadal brak głosów krytyki.
  • Odpowiedz
nie usprawiedliwiam hamasu w żadnym wypadku. Przez lata świat przymykał oczy na zbrodnie Izraela, każdy miał to w dupie. Teraz gdy Izrael odpowiada na konflikt współmierny terrorem, to nadal brak głosów krytyki.


@bomba4: Ty się opierasz z tym twierdzeniem na liczbach zabitych, a powiedz mi ile byłoby zabitych Izraelczyków gdyby nie mieli wsparcia USA i super technologii PLOT?
Jak nie ma miesiąca by hamas rakeit w nich nie strzelał
  • Odpowiedz
@#!$%@?: mnie najbardziej bawi stawanie sojaków po którejś stronie barykady XD najpierw ruscy tłuką się z banderowcami, oba narody nam wrogie i #!$%@? z nimi. Teraz żydzi z ciapatymi, te słynne dwa wilki co jeden jest islamofobem a drugi antysemitą. Niech się tłuką #!$%@? mnie to obchodzi póki w PL jestem bezpieczny.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Przecież to wstyd, że głosowałeś na lewicę, a potem zagłosowałeś na PO, bo członkowie młodzieżówki popierają walkę Palestyny o niepodległość xd. Żeby głosować na PO trzeba być emerytem albo nie mieć jakichkolwiek przekonań.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: idiotą tobyłem jak głosowałem kiedyś na JKMabo uwierzyłem w jego "mądrości". Na PO zagłosowałem pierwszy a tak naprawdę drugi raz bo głosowałem w pierwszych wyborach po upadku PRL na Unię Wolności. Do emerytury jak nie podniosą wieku jeszcze z 15 lat ale nawet wtedy się nie wybieram bo mnie życie emeryta nie interesuje
  • Odpowiedz
  • 3
@tomosano dlatego napisałem, że należy cywilom po prostu współczuć. Co nie zmienia faktu, że po prostu nie da się popierać jakichkolwiek dążeń niepodległościowych pod przewodnictwem Hamasu i żadne zdjęcie smutnego dziecka na tle gruzów tego nie zmieni.

Z drugiej strony też mi nie widzi się to co Izrael wyczynia, ale jednak ich trochę rozumiem. Ten konflikt tak wyeskalował, że po prostu nie da się inaczej. Można jedynie liczyć na mediację większych mocarstw.
  • Odpowiedz