Wpis z mikrobloga

@Louis_de_Pointe_du_Lac: przerobiłem temat, spełniłem marzenie o zakupie własnej maszyny z salonu, potem była kolejna. I najezdziem się i sprzedałem bo rzecz jasna spierdotripy robilem sam i do tych samych destynacji. Motocykl nie sprawi, że wyjdziesz z przegrywu.
  • Odpowiedz
@watykanski_okrutnik: Cirka 50k za golasa

@onepnch ehh wiem mam teraz stary motocykl od 12 lat ale nie jest on w moim typie i robię 50km/rok, mi auto wystarczy byle jakie na dojazdy do kołchozu aby.

@heyhiheIIo ale przynajmniej spróbowałeś a ja aby przeglądam ogłoszenia od lat a motocykl tylko drożeje w tym czasie. Też bym jeździł sam.
LouisdePointeduLac - @watykanski_okrutnik: Cirka 50k za golasa

@onepnch ehh wiem mam...

źródło: c39e8b70-77d4-4c29-a86f-7ec1b0aca0af_p-yamaha-tenere

Pobierz
  • Odpowiedz
@Louis_de_Pointe_du_Lac: dokładnie tenere700 miałem, zmieniłem to gówno później na Afrykę twin 1100 w automacie, i też sprzedałem. Serio, te motocykle to są słabe w #!$%@?, ani to w teren ani w trasę wygodne. Ale oczywiście afryka dużo lepsza. Tenera to był pierwszy motocykl, na którym leżałem xd ciężkie gówno z wysokim środkiem ciężkości.
  • Odpowiedz
@Louis_de_Pointe_du_Lac: jak będę wracał do tego hobby a to pewnie kwestia czasu, to kupię coś konkretnie turystycznego żeby miało dużą owiewkę z przodu oraz hydrauliczne sprzęgło, jak honda st1300 albo kawasaki gtr 1400, do adwenture nigdy bo to scam. Póki co po sprzedaży Moto kupiłem rower elektryczny do spierdotripów i polecam, ale pogody nie będzie przez pół roku dlatego lipa.
  • Odpowiedz
@onepnch: z dobrymi ciuchami można latać od maja do października spokojnie, w zależności od rodzaju motocykla bo na jednym wieje w #!$%@? a na drugim prawie wcale. Są też stroje z ogrzewaniem. Ogólnie tylko kasa jest problemem oraz żeby chciało się jeździć trzeba mieć znajomych bo samotnie szybko się nudzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Louis_de_Pointe_du_Lac miałem benelli 502c i zmieniłem na benelli trk i sprzedałem i nie jeżdżę już w ogóle

Motocykl nie ma sensu. W auto się ładuje, więcej bagażu wchodzi, pali tyle samo, na głowę nie pada i jeszcze radyjka można posłuchać a samo kupienie motocykla nie sprawi że wyjdziesz z przegrywu

A jeszcze dolicz to że zmęczony po robocie lepiej usiąść w fotelu niż skupiać się na jeździe. Tyle dobrego że w korkach
  • Odpowiedz